Karadeniz Pet

Acaba bu gaga da sıkıntı varmı

• Konbuyu başlatan fastman46
  • Başlangıç tarihi
F

fastman46

Guest
Merhaba resimlerde gördüğünüz kuşumu 2 hafta önce sahiplendim. Ama gagasındaki problemi eğitimleri sırasında yeni fark ettim. Acaba bu yavru olmasından mı gagası yenimi gelişiyor yoksa bi sıkıntısımı var bilemedim. Tecrübeli veya konu hakkında bilgili arkadaşarın yardımlarına ihtiyacım var

wvnlVD.jpg

x8D33d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resimleriniz görünmüyor

sorun yok kuş yenı yenı gelişiyor daha yavru. ;) geçer merak etmeyin...

İlginiz için teşekkür ederim bi sorum daha olacak daha doğrusu bilgi kendimce eğitim vermeye çalışıyorum elime gelmeye başladı çok ürkek yemek konusunda ilgisini çeken bişey yok o yüzden bunu kullanamıyorum. Banim istediğim uzaktan gel oğlum dediğimde elime gelmesi ve benimle yemek yemesi ufak tefek tabi bu konuda bana ne önerirsiniz

Cem isimli arkadaşımızın konularını takip edersen baya faydalı olur. Burada videoları var yardımcı olur sanırım.

İlginiz için teşekkür ederim bi sorum daha olacak daha doğrusu bilgi kendimce eğitim vermeye çalışıyorum elime gelmeye başladı çok ürkek yemek konusunda ilgisini çeken bişey yok o yüzden bunu kullanamıyorum. Banim istediğim uzaktan gel oğlum dediğimde elime gelmesi ve benimle yemek yemesi ufak tefek tabi bu konuda bana ne önerirsiniz

Bendede ayni sorun var .ilgisini cekecek bir yiyecek yok bulamadim

Sanırım arkadaşların kuşları ele geliyormuş. Sorun gel dediklerinde gelmemesi . :) Benimkide gelmiyor. ama omuzuma konuyor. kafama konuyor. oturuyor orada. hiç merak duygusu yok kendilerinde :)

Geri