Karadeniz Pet

acaba çiftleşirlermi

egegünesi

Yeni Üye
1 yaşında dişi 2 yaşında erkek kuşum var 1 aydır beraberler 3- 4 gündür yuvalığa giriyorlar ama teker teker daha cok erkek kus giriyo ikiside giriyo ama daha cok yanlız giriyorlar dışarıda öpüşüyorlar erkek dişinin tüylerini düzelltiyo ama kusma yok nijer felan verdim ama daha çiftleşmediler daha zamani varmi yavrular geliyomu bilgilendirirseniz sevinirim

yuvaya girip çıkmaları güzel ama bu hemen çiftleşecekler anlamına gelmez.siz mama takviyesi ve bakımlarını yapınız gerisini onlara bırakın.sabır işi bu birazda.

Kuşlarınızın Resimlerini eklermisiniz.

sırf yorum sayın artsın diye boş yorum yapma

Lütfen kendinize gelin burada herhangi bir yanlış yok ben de olsam isterdim fotoğraf madem siz neyin ne olduğunu biliyorsunuz yoruma da gerek yok maşallah Güle güle besleyin

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] resime bakarak doğru yorumda bulunmak istemiş.Doğrusuda bu.

sırf yorum sayın artsın diye boş yorum yapma

Arkadaşım buraya resim koymadan soru soruyorsun moderatörler olsun,diğer Arkadaşlarım olsun,müneccim miyiz?nerden bilelim,resim neden sordum,kuşlarınızın kızgınlık durumu nasıl diye merak ettim,sizin gibi forumda havada soru soran çok hatta yeni Başlayan arkadaşlar petshop Tarafından iki erkek veya iki Dişi kuş da verilebiliyor buna benzer bir çok örnek var,ama sizin gibi ortaya soru sorup sonra da eleştiri yapan arkadaşa yapacak yorum hayrını görün,yorum sayısına ihtiyacım yok düzgün yorum siz yapın,Yusuf ustamın dediği gibi madem biliyorsun neden konu açıyorsun,iş olsun diye boş konu açmayınız.Kuşlarınızın hayrını görün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Lütfen kendinize gelin burada herhangi bir yanlış yok ben de olsam isterdim fotoğraf madem siz neyin ne olduğunu biliyorsunuz yoruma da gerek yok maşallah Güle güle besleyin

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] resime bakarak doğru yorumda bulunmak istemiş.Doğrusuda bu.

Yusuf ustam,nemesis kardeşim insanca resim yazdık kuşların kızgınlık durumu görülsün sizler,moderatörler yorum yapalım dedim ama arkadaş kendi kendine hava yapıyor,

Son düzenleme:
Tamam artık bu konu kapansın lütfen

Geri