petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acaba çiftleşirlermi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve egegünesi tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    1 yaşında dişi 2 yaşında erkek kuşum var 1 aydır beraberler 3- 4 gündür yuvalığa giriyorlar ama teker teker daha cok erkek kus giriyo ikiside giriyo ama daha cok yanlız giriyorlar dışarıda öpüşüyorlar erkek dişinin tüylerini düzelltiyo ama kusma yok nijer felan verdim ama daha çiftleşmediler daha zamani varmi yavrular geliyomu bilgilendirirseniz sevinirim

2. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    yuvaya girip çıkmaları güzel ama bu hemen çiftleşecekler anlamına gelmez.siz mama takviyesi ve bakımlarını yapınız gerisini onlara bırakın.sabır işi bu birazda.

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Kuşlarınızın Resimlerini eklermisiniz.

4. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    sırf yorum sayın artsın diye boş yorum yapma

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Lütfen kendinize gelin burada herhangi bir yanlış yok ben de olsam isterdim fotoğraf madem siz neyin ne olduğunu biliyorsunuz yoruma da gerek yok maşallah Güle güle besleyin

6. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] resime bakarak doğru yorumda bulunmak istemiş.Doğrusuda bu.

7. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Arkadaşım buraya resim koymadan soru soruyorsun moderatörler olsun,diğer Arkadaşlarım olsun,müneccim miyiz?nerden bilelim,resim neden sordum,kuşlarınızın kızgınlık durumu nasıl diye merak ettim,sizin gibi forumda havada soru soran çok hatta yeni Başlayan arkadaşlar petshop Tarafından iki erkek veya iki Dişi kuş da verilebiliyor buna benzer bir çok örnek var,ama sizin gibi ortaya soru sorup sonra da eleştiri yapan arkadaşa yapacak yorum hayrını görün,yorum sayısına ihtiyacım yok düzgün yorum siz yapın,Yusuf ustamın dediği gibi madem biliyorsun neden konu açıyorsun,iş olsun diye boş konu açmayınız.Kuşlarınızın hayrını görün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Yusuf ustam,nemesis kardeşim insanca resim yazdık kuşların kızgınlık durumu görülsün sizler,moderatörler yorum yapalım dedim ama arkadaş kendi kendine hava yapıyor,

#7 Cihan UYĞUR, 14 Mart 2015
    Son düzenleme: 14 Mart 2015
  8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tamam artık bu konu kapansın lütfen

9. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kovaladıkça kaçan ateş böceği misin... :D