petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acaba göz nezlesi başlangıcı mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Patchskin tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Patchskin

Patchskin New Member

Beğenileri:
    0
    Oncelikle herkese merhabalar 2 gün önce yaklasik 2 aylik kusumun gozu aynen bu sekilde oldu gulerek soylemeliyim ki yemek masasinda patates yemeginin icine ucmustu omzumda iken:rolleyes:hicbiryerine Allah tan yemek suyu değmedi gozunu o zaman farkettim bir tek orasina yemegin suyu geldi sanmistim bende islak mendille yavasca sildim orasini ama bugun gozunu biraz kisiyor uyuklarken o goz kapali obur gozu acik biraz tuyude dokulmus orasinin mantar olmasindan suphelendim once ama goz nezlesi konusunu gordum sanki ilk asamasi gibimede geldi ustalarimiz yardim edebilir mi?
    2 resim atiyorum sag ve sol gozu sag gozunde sorun var gibi obur gozuyle karsilastirilinca fark apacik goruluyor yardimlarinizi bekliyorum.[​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş