Karadeniz Pet

Acaba hangi yemi kullanıyorsunuz?

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Ben suan quik yem kullanıyorum versela lega nin da iyi olduğunu duydum ancak özellikle üreticiler hangi yemi kullanıyorsunuz?

Versele-Laga kullanıyorum 20 Kg çuvalda ve gayet memnunum.

En petshop un sattigi karisik yemi kullaniyorum icine ekstradan konusturucu yem diye sattiklari vitaminli yemide karistiriyorum. Bu gune kadar diger kusum dahil bu yemi kullandim. Herkes versele laga oneriyor ama bilgim yok. Bu arada kalamar kemigi vs Quik kullaniyorum quikte oldukca iyi.

Herkesin düşüncelerini bekliyorum :)

Şuana kadar Max vivid bravo 302 ve versela laga kullandım

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quick markayı çok uzun zamandır kullanmama rağmen son aldığımda yemdeki böcek ve kurtlar yüzünden oğlumla neler neler yaşadık...aynı sorun herkesin başına gelecek diye bir şey yok elbette ama quickten uzak durmayı düşünüyorum. Şimdi aldığım her yemi pirinç ayıklar gibi teek tek inceliyorum. Idareten champion marka kullanıyorum ama yakın zamanda değiştirip kalıcı bir marka bulacağım. :(:(

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birkaç kuş besleyenler için şu an piyasadaki en iyi yem versele laga.
Şu an Natural karışık yemin içine ak darı ve aspur ekleyerek kullanıyorum.

abi senin önerinle versela legaya geçtim mypetshopdan versele lega yeme aspur katıyımı bunun dışında ne katabilirim

kuşumunü kafasının üstünde hayla tüy kapsülü var

https://www.mybestpetshop.com/verse...eli-ballı-nemli-kuş-maması-250gr-p-13504.html

bu arada bu mama nasıl

Quick markayı çok uzun zamandır kullanmama rağmen son aldığımda yemdeki böcek ve kurtlar yüzünden oğlumla neler neler yaşadık...aynı sorun herkesin başına gelecek diye bir şey yok elbette ama quickten uzak durmayı düşünüyorum. Şimdi aldığım her yemi pirinç ayıklar gibi teek tek inceliyorum. Idareten champion marka kullanıyorum ama yakın zamanda değiştirip kalıcı bir marka bulacağım. :(:(

Ben 4 yıldır quik kullanıyorum hangi yemini kullandınız ve kimden aldınız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

Versele Laga kullanıyorum.

Hangisini acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

Versele-Laga kullanıyorum 20 Kg çuvalda ve gayet memnunum.

Kaç çift kusunuz var ve kaç gün gidiyor acaba merak ettim :)

Avmde bir petshoptan aldım 1kglık vitaminli yeminden aldım.

ben deli nature kullanıyorum

Versele Laga + aspur

bulabilirken kendi yaptığım karışımın içerisine 2:1 oranda vitakraft premium karıştırarak verirdim. 18 tane kuşum vardı, aylık ortalama 3 kilo yem tüketirdim. şu anda polo diye bir marka aldım. karşımdaki pet shop çok kaliteli tohumlarla kendi karışımını yapıp kiloluk paketlerde satıyor. oradan aldığım yemi benim bebe ve kız arkadaşımın erik iştahla yiyor :)

Evet yorumlar :)

[MENTION=8387]krydnsmz[/MENTION] Üzerinde muhabbet kuşu resmi var budgie prestige yazıyor.

abi senin önerinle versela legaya geçtim mypetshopdan versele lega yeme aspur katıyımı bunun dışında ne katabilirim

kuşumunü kafasının üstünde hayla tüy kapsülü var

https://www.mybestpetshop.com/verse...eli-ballı-nemli-kuş-maması-250gr-p-13504.html

bu arada bu mama nasıl

Versele Laga yem yeterince zengin, birşey eklemene gerek yok.
Bu mamayı da kullanıyorum. Nemli olmasına rağmen içine çok az elma veya havuç rendeleyebilirsin. Fazla rendelersen hamur oluyor, dikkat!..

Versele Laga yem yeterince zengin, birşey eklemene gerek yok.
Bu mamayı da kullanıyorum. Nemli olmasına rağmen içine çok az elma veya havuç rendeleyebilirsin. Fazla rendelersen hamur oluyor, dikkat!..

tm abi bu mamadan alırsam kaç günde bir vericem pekı

Geri