petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acaba kuşta mantarmı var lütfen bilgi veririmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ali tören tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ali tören

ali tören New Member

Beğenileri:
    1
    Kuşumun sağ gözünün kenarında bi döküntü gibi birşeyler oluyor ama bu mantarmıdır yoksa kuş şuanda türy de atıyyor ondamıdır tedirgin oluyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

http://www.hizliresimyukle.com/image/Pbf

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Hızlı Resim Upload | Hızlı resim yükle ve paylaş!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Bide dişikuş hakkında bişeyler sormak istiyorum kaş aylık olabilir 2,5 ay oldu ama hala çiftleşme olmadı sabırla bekliyorum dişi kuş küçük değildir umarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

sorumu yanıtlayabilirmisiniz?

#1 ali tören, 22 Şubat 2016
    Son düzenleme: 20 Şubat 2016
  2. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Tam net göremedim ama mantar beriltisine benziyor.Net bi görüntü varmı.

3. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    Bence mantar değil, dişi kızışmış ama yine ustalar daha iyi bilir.

Sayfayı Paylaş