Karadeniz Pet

Acaba kuşta mantarmı var lütfen bilgi veririmisiniz

ali tören

Yeni Üye
Kuşumun sağ gözünün kenarında bi döküntü gibi birşeyler oluyor ama bu mantarmıdır yoksa kuş şuanda türy de atıyyor ondamıdır tedirgin oluyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

http://www.hizliresimyukle.com/image/Pbf

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Hızlı Resim Upload | Hızlı resim yükle ve paylaş!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Bide dişikuş hakkında bişeyler sormak istiyorum kaş aylık olabilir 2,5 ay oldu ama hala çiftleşme olmadı sabırla bekliyorum dişi kuş küçük değildir umarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

sorumu yanıtlayabilirmisiniz?

Son düzenleme:
Tam net göremedim ama mantar beriltisine benziyor.Net bi görüntü varmı.

Bence mantar değil, dişi kızışmış ama yine ustalar daha iyi bilir.

Geri