petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acaba mantarmı var ? cinsiyeti ve cinsi nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Görkem KOÇSAN tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Görkem KOÇSAN

2. taylor11

taylor11 Guest

Kuşun daha yavru hayırlısı olur inş merak etme tüy çıkar

3. guner

guner New Member

Beğenileri:
    0
    kus dısı masallah

4. Görkem KOÇSAN

çok sağolun valla canımı sıkıyo ya.s inşallah düzelir .s

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum kus daha yavru mantar falan yok yavru kuşların butun ceresi gagasi hep öyle olur yavru kuşlarda pad diye tuy cıkmaz. zamanla cıkar merak etme. şimdi uçamiyorsa uçuş dersleri verebilirsin kuşuna veya kendıne aliştirma yapabilirsin elinde...

6. Görkem KOÇSAN

şaşırdım, erkek diye almıştım, gerçi ısırmasında anlamalıydım, dişi olduğuna eminseniz geri vercem ?

7. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Göz kapakları şiş gibi geldi bana. Birazda zayıf gibi sanki. Belki de zayıf oluşundan dolayı bana öyle gelmiştir. Küçük bir yavru sanırım. Yavru oluşundan da böyle olabilir. Uzman arkadaşlar daha iyisini bilirler. Umarım tez zamanda olmayan tüylerine de kavuşur. Hayırlı olsun.

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ısımari cok sa dişidir dostum dişiler isirir daha cok erkek ler pek isirmaz heleki yavru iken ben öyle duymuşutum...

9. guner

guner New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar burda ılan nasıl verıyoruz ben cozemedım hala yardım

10. Görkem KOÇSAN

çok sağolun dostlar dişiyse geri vercem, inanın o kadar düzgün bakıyorum vitamini herşeyini eksik etmem ama nedense kuştan şansım yok ya .s

Sayfayı Paylaş