petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acaba Neden?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yasin ZORLU tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Yasin ZORLU

Kuşlarım kafes içinde parmağıma geliyor sorun yok. ama dışarı uçmaya çıkardığımda bir türlü yaklaşamıyorum yanlarına perde de asılı duruyorlar. neden böle yaparlar nasıl bu sorunu aşabilirim.Yardımcı olurmusunz?

2. ismail kaan

dal darı al kafesten çıkar 15 dk felan uçsun azcık yeme isteği duycaktır, al darıyı git dibine parmağına gelmesini sağla vede diğer pamağına al darıyı diğer parmağına atlamasını sağla öyle öyle alışıcaktır :)

3. Yasin ZORLU

sağlıklı olmadığını bildiğim halde bazen ballı kraker veriyorum çok seviyorlar. kafes de oldugu zaman kraker uzattıgımda hemen geliyorlar. ama dışarda krakerde işe yaramıyor. ben anlamadım. dal darıya daha büyük zaaflarımı var acep? :D
    birde direk perdedeler yada kafesin üstünde sağa sola asla gitmiyorlar.

4. ihsanozdmr

dal darı garanti çözüm :)

5. Yasin ZORLU

En kısa zamanda deneyeceğim :)

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    dışarıda özgürde o yüzden. biraz daha zaman ver üzerine gitme elinden yem ver ara sıra

7. Yasin ZORLU

kafesde öle alıştırdım elime yem vere vere elime gelmeye başladı ama ne zaman çıkarsam tanımaz oluyor beni...

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    zamanla alışır benimkilerde çıksada benden ayrılmıyor evde beraber geziyoruz :D odadan çıkayım arkamdan mutfağa geliyorlar :)

9. Yasin ZORLU

Nasıl başardın sende darı ile mi?

10. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Yok hocam tamamen zaman

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Yasin ZORLU

anladım kardeşim. tşkler yorum için. daha bizim 1 ay olmadı sizin ne kadar zamanınızı aldı? kuşlar bu arada 3-4 aylık

12. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Valla kuşum 5 yıldır benle 1. Yılımda tam güven verdi :) sizin ilginize de bağlı tabi :))

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    benimkide öyle peki söylediklerinizi yaparsak işe yararmı ? ?

14. ihsanozdmr

ben de ilk 4 aylık bir kuş almıştım o biraz yabani çıkınca bi yavru aldım 1 aylık ayrı odalarda ikisini besliyorum :)

bence sabır işi ben beklemem dedim şimdi yeni kuşumla opusup koklasiyoruz :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. Yasin ZORLU

abi demek ki birazda kısmet kuşun cinside önemli:D tabi bizim ilgimizde:)

Sayfayı Paylaş