Karadeniz Pet

Acaba Neden?

• Konbuyu başlatan Yasin ZORLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin ZORLU

Guest
Kuşlarım kafes içinde parmağıma geliyor sorun yok. ama dışarı uçmaya çıkardığımda bir türlü yaklaşamıyorum yanlarına perde de asılı duruyorlar. neden böle yaparlar nasıl bu sorunu aşabilirim.Yardımcı olurmusunz?

dal darı al kafesten çıkar 15 dk felan uçsun azcık yeme isteği duycaktır, al darıyı git dibine parmağına gelmesini sağla vede diğer pamağına al darıyı diğer parmağına atlamasını sağla öyle öyle alışıcaktır :)

dal darı al kafesten çıkar 15 dk felan uçsun azcık yeme isteği duycaktır, al darıyı git dibine parmağına gelmesini sağla vede diğer pamağına al darıyı diğer parmağına atlamasını sağla öyle öyle alışıcaktır :)

sağlıklı olmadığını bildiğim halde bazen ballı kraker veriyorum çok seviyorlar. kafes de oldugu zaman kraker uzattıgımda hemen geliyorlar. ama dışarda krakerde işe yaramıyor. ben anlamadım. dal darıya daha büyük zaaflarımı var acep? :D
birde direk perdedeler yada kafesin üstünde sağa sola asla gitmiyorlar.

dışarıda özgürde o yüzden. biraz daha zaman ver üzerine gitme elinden yem ver ara sıra

zamanla alışır benimkilerde çıksada benden ayrılmıyor evde beraber geziyoruz :D odadan çıkayım arkamdan mutfağa geliyorlar :)

Yok hocam tamamen zaman

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anladım kardeşim. tşkler yorum için. daha bizim 1 ay olmadı sizin ne kadar zamanınızı aldı? kuşlar bu arada 3-4 aylık

Valla kuşum 5 yıldır benle 1. Yılımda tam güven verdi :) sizin ilginize de bağlı tabi :))

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benimkide öyle peki söylediklerinizi yaparsak işe yararmı ? ?

ben de ilk 4 aylık bir kuş almıştım o biraz yabani çıkınca bi yavru aldım 1 aylık ayrı odalarda ikisini besliyorum :)

bence sabır işi ben beklemem dedim şimdi yeni kuşumla opusup koklasiyoruz :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben de ilk 4 aylık bir kuş almıştım o biraz yabani çıkınca bi yavru aldım 1 aylık ayrı odalarda ikisini besliyorum :)

bence sabır işi ben beklemem dedim şimdi yeni kuşumla opusup koklasiyoruz :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi demek ki birazda kısmet kuşun cinside önemli:D tabi bizim ilgimizde:)

Geri