Karadeniz Pet

acaba yanlismi yapiyrm

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
iyi forumlar kusura bakmayin cok soru soruyrmda ilk kusum sonucta yanlis yapmak istemiyrm kusum kafesin icinde elime geliyr hatta kafesin icine elimi koyar koymaz elime zipliyr ama sikinti kafes disinda syrekli disari cikmak istiyr cikarincada bana gelmiyr bende bunu evde 1-2 dakika ucuruyrm yorulduktan sonra elime aliyrm acaba yanlismi yapiyrm bi yardnci olurmsnz

Biraz daha zahmetli olur ancak alışmaz diye bir şey yok.
akşamdan yemlikleri çıkart, sabah elinden yem yedir. Sonra yemlikleri takmayı unutma. Birkaç haftada eline alıştırırsın kafes içinde. Sonra dışarıda aynı provaya devam..
kafesin icinde zaten korkmadan elime geliyr sikinti kafes disinda

İşte yem yedirerek eline daha kolay alıştırabilirsin.

levent abi galiba anlatamadim durumumu kafes disindada kafes icinde elumde yem varsa gelip yeyiyor ama kafes disinda yedikten sonra geri ucuyr yani elimde durmuyr kafes disinda

Son düzenleme:
yorulduktan sonra elime alıyorum demişsiniz.avuçlayarak alıyorsanız yanlış.bu sizden uzaklaşmasına neden olur.kuş uçup tekrar kendi geliyosa elinize zaten alışmış size demektir.bunda yanlış bişey yok.kuş kafesten çıktığında uçar gezer tozar sonra size gelir konar acıkır veya susarsa da gider kafesine girer.

Aynen [MENTION=4078]bysmtnc[/MENTION] nin dediği gibi. Alışma yolunda. Sadece avuçlayarak yakalama. Korkutursan daha zor gelir yanına.

yorulduktan sonra elime alıyorum demişsiniz.avuçlayarak alıyorsanız yanlış.bu sizden uzaklaşmasına neden olur.kuş uçup tekrar kendi geliyosa elinize zaten alışmış size demektir.bunda yanlış bişey yok.kuş kafesten çıktığında uçar gezer tozar sonra size gelir konar acıkır veya susarsa da gider kafesine girer.

tabikide avcumda tutmuyrm yorulduktn snra parmagimi uzatyrm kendisi geliyr

tabikide avcumda tutmuyrm yorulduktn snra parmagimi uzatyrm kendisi geliyr

o zaman bir sıkıntı yok.zaman geçtikçe elinizde durma süresi daha da artar.elinize geldiğinde konuşup ilgilenirseniz size daha çok alışacaktır.

o zaman bir sıkıntı yok.zaman geçtikçe elinizde durma süresi daha da artar.elinize geldiğinde konuşup ilgilenirseniz size daha çok alışacaktır.

cok tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

Aynen [MENTION=4078]bysmtnc[/MENTION] nin dediği gibi. Alışma yolunda. Sadece avuçlayarak yakalama. Korkutursan daha zor gelir yanına.
oyle yapiyrm tesekkurler

Geri