petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acaba yumurta var mı ?

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve vehbi şengül tarafından 17 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    Merhabalar. 10 gün önce eşe attım ama çiftlesmelerini gözümle görmedim henüz. Fakat son 5-6 gündür dişinin kuyruğu düştü. Yumurta olabilir mi ? Veya kızgınlık yumurtası olabilir mi ? Yardimlariniz icin Simdiden tesekkur ediyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    henüz bişey söylemek zor. dışkısı da büyümemiş sanırım.

3. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    evet henüz büyük dışkı yok. fakat dün ve bugün erkek dişiyi yuvaya girmeye zorluyor. dişi içeri girince kemirmeye başlıyor ses geliyor. erkekte girişte bekliyor bazen dişi kafasını çıkarıyor erkek onu besliyor. bunlar bi yumurta hazırlığımıdır ? ben görmeden çiftleşmiş olabilirler mi ? veya anlayabilirmiyim? kimisi çiftleşmeden sonra dişinin kuyrugu biraz dağılıyor buruşuyor diyor. bu doğrumudur acaba

4. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Şu an için yumurta yoksa bile anlattıklarınıza bakarsak yakın zamanda yumurta gelecek gibi duruyor

5. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    Insallah tek temennim bu :) zaten 3 aydir bendeler artik mamalarini iceri koyarken cikarirken elimi kafesin icine sokmama ragmen kacismiyorlar. Banada aliskinlar ortamada. Yavru vakti geldi sanirim :)

6. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Sen yinede pek rahatsız etme çünkü hazırlık yapıyor gibiler

7. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    Evet haklisiniz biraz daha dikkat etmem gerekecek. Ileriki gunlerde bi gelisme olursa yine konu üzerinden sizlerle paylasacagim. O zamanda yardimlariniza ihtiyacim olacak. Cok tesekkurler cevaplariniz icin.

Sayfayı Paylaş