Karadeniz Pet

Acayip Merak Sardım :)

lesgoo67

Yeni Üye
Mugabet Kuşuna Acayip Merak Sardım 1 Tane Alıcam Bana Alışsındiye Sizde Bu Bir Hastalıkmı :) :) :)

Güzel bir hobi :) Bu hobi ileride hastalığı vuruyor :D

Hobi denildiği gibi hastalık olduğunu düşünmüyorum şimdiden keyifli hobiler

Keyifli bir hobidir. Sevginizi ve ilginizi verdiğinizde geri dönüşleri çok keyiflidir.

Ankara veya İstanbul gibi biyerde oturuyorsanız forumdak ustalardan güzel yavrular temin edebilirsiniz. Eğitme işi zevklidir ve sabır ister, ama sonu güzeldir. Alırken petshop'tan değilde ev üretimi yapan bi tanıdıktan alırsanız dahi iyi olur.

Zonguldaktayım ben malesef burda fazla üretici yok petshop tan bende almak istemiyorum ama başka çağrem yok bir ara petshop ' a girmiştim yavru muhabbetleri gördüm çok korkuyolardı her petshop ' ta böylemi acaba ben petshop ' ların kuşlara üretici kadar iyi ve sevgiyle davrandığını zannetmiyorum

Zonguldaktayım ben malesef burda fazla üretici yok petshop tan bende almak istemiyorum ama başka çağrem yok bir ara petshop ' a girmiştim yavru muhabbetleri gördüm çok korkuyolardı her petshop ' ta böylemi acaba ben petshop ' ların kuşlara üretici kadar iyi ve sevgiyle davrandığını zannetmiyorum

Aman hocam petshop'tan alma oradakiler nasıl bilmiyorum ama petshopcuların çoğu aynıdır. Geçen gün gördüklerimi şurayada yazdım. ------->http://www.muhabbetkusu.com.tr/364240-mesaj10.htm

Kuşlara zaten bir canlı bir hayvan olarak değil, para olarak satılacak mal gözüyle bakıyorlar.

Kesinlikle üreticiden almalısınız. Ben alalı çok olmadı ama bana alışacağını düşünmüyorum petshoptan aldım. Az önce bunun hakkında konuşuyorduk şimdi olsa üreticiden alırım. Yazanlardan okuyorum da burada 3 günde alıştırmış mesela ''Ramadan Şen'' . (Bende her konuya ne kadar yorum yapar oldum :) )

Aman hocam petshop'tan alma oradakiler nasıl bilmiyorum ama petshopcuların çoğu aynıdır. Geçen gün gördüklerimi şurayada yazdım. ------->Muhabbet kuşumun korkuları normal mi?

Kuşlara zaten bir canlı bir hayvan olarak değil, para olarak satılacak mal gözüyle bakıyorlar.

Ramadan Şen Kardeşim Teşekkür Ederim ama mecburum almaya petshop ' tan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

Aman hocam petshop'tan alma oradakiler nasıl bilmiyorum ama petshopcuların çoğu aynıdır. Geçen gün gördüklerimi şurayada yazdım. ------->http://www.muhabbetkusu.com.tr/364240-mesaj10.htm

Ramaden Şen Kardeşim Mecburum Petshop ' tan almaya Yapacak Bişey kalmadı korkak olmayanı alsam desem hepsi korkak oluyor

zonguldak yakınlarında nasıl muhabbet edine bilirim arkadaşlar bilginiz varmı

Geri