petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acayip Merak Sardım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve lesgoo67 tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Mugabet Kuşuna Acayip Merak Sardım 1 Tane Alıcam Bana Alışsındiye Sizde Bu Bir Hastalıkmı :) :) :)

2. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Güzel bir hobi :) Bu hobi ileride hastalığı vuruyor :D

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hobi denildiği gibi hastalık olduğunu düşünmüyorum şimdiden keyifli hobiler

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Keyifli bir hobidir. Sevginizi ve ilginizi verdiğinizde geri dönüşleri çok keyiflidir.

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    almadan nasıl alıstınız :p

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Ankara veya İstanbul gibi biyerde oturuyorsanız forumdak ustalardan güzel yavrular temin edebilirsiniz. Eğitme işi zevklidir ve sabır ister, ama sonu güzeldir. Alırken petshop'tan değilde ev üretimi yapan bi tanıdıktan alırsanız dahi iyi olur.

7. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Zonguldaktayım ben malesef burda fazla üretici yok petshop tan bende almak istemiyorum ama başka çağrem yok bir ara petshop ' a girmiştim yavru muhabbetleri gördüm çok korkuyolardı her petshop ' ta böylemi acaba ben petshop ' ların kuşlara üretici kadar iyi ve sevgiyle davrandığını zannetmiyorum

8. APEX

APEX New Member

Beğenileri:
    1

Bu konuyu okurken gozume carptı hocam.
    Genelde hastalık diyorlar.banada oyle diyenler oldu varsın olsun en güzel hastalık :)

9. Ramadan Şen

Ramadan Şen New Member

Beğenileri:
    0
    Aman hocam petshop'tan alma oradakiler nasıl bilmiyorum ama petshopcuların çoğu aynıdır. Geçen gün gördüklerimi şurayada yazdım. ------->http://www.muhabbetkusu.com.tr/364240-mesaj10.htm

Kuşlara zaten bir canlı bir hayvan olarak değil, para olarak satılacak mal gözüyle bakıyorlar.

10. kurabiyecanavarı

Beğenileri:
    0
    Kesinlikle üreticiden almalısınız. Ben alalı çok olmadı ama bana alışacağını düşünmüyorum petshoptan aldım. Az önce bunun hakkında konuşuyorduk şimdi olsa üreticiden alırım. Yazanlardan okuyorum da burada 3 günde alıştırmış mesela ''Ramadan Şen'' . (Bende her konuya ne kadar yorum yapar oldum :) )

11. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Aman hocam petshop'tan alma oradakiler nasıl bilmiyorum ama petshopcuların çoğu aynıdır. Geçen gün gördüklerimi şurayada yazdım. ------->Muhabbet kuşumun korkuları normal mi?

Kuşlara zaten bir canlı bir hayvan olarak değil, para olarak satılacak mal gözüyle bakıyorlar.

Ramadan Şen Kardeşim Teşekkür Ederim ama mecburum almaya petshop ' tan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

Ramaden Şen Kardeşim Mecburum Petshop ' tan almaya Yapacak Bişey kalmadı korkak olmayanı alsam desem hepsi korkak oluyor

12. oozaydin

oozaydin New Member

Beğenileri:
    0
    zonguldak yakınlarında nasıl muhabbet edine bilirim arkadaşlar bilginiz varmı

Sayfayı Paylaş