petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acemi Arkadaşınıza Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Kılıç tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 1.5 gün önce muhabbet kuşu aldım.Foruma üye olduğumda kuşumun 2 aylık bir erkek olduğu söylendi.Bu kuşu nasıl beslemeliyim.(Yani kaç günde bir vitamin,kuş kumu vs. vermem gerekli.)Mama hazırlamam gerekir mi :confused: yardımlarınızı bekliyorum.

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mama gerekmez normal yem yer o kuş vitamin verebilirsiniz

3. H. Mehmet YILDIZ

Suyunu hergün yenile vitaminli su verdiğinde iki günde değiştir yem olarak paketli yemlerden al açık alma.

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Kafesinde kuş kumu bulunsun. normal yemin dışında sebze meyve verebilirsiniz. Vitamin olarakta avisol yada avi viti tavsiye ederim.
    Kuş erkek

5. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    şuan için yem ve sus dışında ne versen yemez yabancı olduğu iiçin ancak ortama kaynaşınca başlar dışardan yemeye

6. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Bu vitaminleri nereden bulabilirim.Hepsiburada.com'da iyot kemirme taşı,mineralli kuş kumu ve kuş mineral taşı gibi şeyler var :confused:

7. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşun ceresi bu şeklde pembe gibi fakat burun deliklerinin yanında beyazlıklar varsa dişi olmuyormu

8. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Bende öyle düşünmüştüm ama erkek çıktı :)

Sayfayı Paylaş