Karadeniz Pet

Acemi zamanlar.

• Konbuyu başlatan acemikız
  • Başlangıç tarihi
Birde ırkı hakkında yorum yapabilirmisiniz?

Biraz küçük gibi Pakistan ya da yerli bence

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Ben kıbrıstan aldım da ne kadar yerli olabilir o?Gerçi bunun çok önemi yok sanırım sadece merka ettim

Kıbrıs yavru vatan :) ama dediğim gibi Pakistan da olabilir küçük duruyor

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Kus birseyler mirildaniyorsa konusmaya yakindir 10 gun erken bir sure ama hizli gelismis...
Size iyice alissin konussun esini o zaman alin ki esini de size alistirsin...
Surekli kusla sohbet halinde olun..
Uzun ve mutlu bir omru olur insallah..

Semiha beni umutlandırdın çok sağol güzel haberlerimi paylaşıcam.Kafesin içine ayna yada oyuncak koymak ne kadar doğru?

Sana en etkili formülü söylüyorum. Geri kalanı hikaye gibi.

En büyük tüyo Sabır ve Zamandır. Özgüvenini kuşa verdigin zaman sen bıraksan bile o seni bırakmayacaktır. Ben kuşumu sabah evden çıkarken balkona bırakıyordum. Akşam geldigimde eve alıyordum. Evin düşünceli bir bireyi gibi olmuştu. Ama dedigim gibi sabır ve zamanla

İyi geceler.Ben kuşların yaşları hakkında araştırma yaptım farklı kaynaklardan.dün kuşum badem in fotosunu attım ve 8 aylık dediniz ancak nette araştırdığıma göre 7aylıktan büyüklerin gözlerinde iris belirginleşmeye başlıyormuş ve kafasındaki çizgiler baya silik oluyormuş.Bu bilgilere bakarsak badem de henüz iris oluşmamış ayrıca çizgileri o kadarda silinmiş değil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:36 -->-> Daha önceki mesaj 02:33 --

gördüğünüz üzere?araştırmalarııma göre 4-6 aylık olmalı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 02:36 --

cevap yazacak olan var mı acaba

Herkes cereye bakarak yorum yazdığı için o yüzden böyle diyorlar siz doğrusunu yapmışsınız ama şu da kesin olgunlaşmış bir kuş fakat erken olgunlaşmış bir kuş ta olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:31 --

Yani eşleşmeye hazır bir kuş.