petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acemıyım bana yardımcı olucak arkadaslar var mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Özcan tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Emre Özcan

Beğenileri:
    9

Arkadaslar yeni aldim bugun aldim kusumu ama benden korkuyor kucuk 40 gunluk resimden gordugunuz gibi kafa hala cizgili ve gaga siyahlik oldugunu soyledi aldigim yer ve petshopta degil bir aile uretimi yapiyormuş sizce alistirabilirmiyim bu elemani ? Ve cinsiyeti bana göre dişi siz ne dusunuyorsunuz

Not; onceki kusu degistirdim eski yorumlari onemsemeyin lutfen tesekkurler

#1 Emre Özcan, 24 Aralık 2015
    Son düzenleme: 25 Aralık 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun, güle güle besleyin.
    Bu kuş erişkin bir dişi. Aldığın yer doğru bilgi vermemiş.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fotoğraf yaniltiyor olabilir mi bana da ilk öyle geldi ama fotoğraf kötü yavru da olabilir

4. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Sanmiyorum eriskin oldugunu kuyrugu daha cikmamis goz halkasi hic belli degil burun ustu rengide tamamen belli olmasada pempemsi bir hali var burun ortasi beyaz cevresi hafif pempemsi ayrica boyutu olarak kucuk yoksa degistiriyim

#5 Emre Özcan, 24 Aralık 2015
    Son düzenleme: 24 Aralık 2015
  5. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Bana kızgın dişi gibi geldi. Fotoğraf mı yanıltıyor acaba?
    Başka fotoğraf ekleyin. [MENTION=17730]youlost038[/MENTION]

#6 Levent ACAR, 24 Aralık 2015
    Son düzenleme: 24 Aralık 2015
  6. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    http://i.hizliresim.com/vno4AD.jpg

Buda baska resim bakin eger yetiskinse degistrcegim

7. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Arkadaş nasıl bir makine kullanıyorsan netlemiyor kuşu. Kafes tellerini netlemiş. kuşun gagasını netlemeli.. Kuşun burun kenarları krem ve kahve rengi ise yetişkin bir dişi demektir.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Levent ağabey haklı yetişkin bir dişi bu kuş

9. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Esekkurbederim yardimci oldugunuz icin , basil insanlar var arkadas işini namusuyla yapan yok yalan dolanla is yaoiyorlar gitim degistirdim adam bide uste cikiyor neyse bu sefer guvenilir yerden aldim kusumu 27 gunluk gagasi hafif siyahlik var burun kismida hafif morluk acık mor gibi

10. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Kuş Yavru Değil Yaşını Almiş Bu Sanki Kızışmış Hayvan Zor Eğitilir Bu Hele Dişişse İşin Çok Zor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Telefon İle Çekiyorsan 10 CM Uzaktan Kuşa Dokun Ekrandan Yeşil Olunca Odak Çek Paylaş Eğer Netleme Yoksa Az Daha Uzaktan Çek Yada Cihazi Söyle Ona Göre Söyleyeim Sanırım Android Cihaz Giriş Seviyesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Bak Bunlar Kuşumun yavru Hali Gagasında Sıyahlık Var O Satan Kişiye Çok Şey Söylenirdi Ama Neyse 1 Aylık Kuş Sende Olmaz Anne Babasından Ayıramazsın Kolay Kolay Ayırsan Bile Büyük Olur İnsandan Korkmaz Böyle İnsanları İdam Edeceksin Göz Göre Göre Yalan Söylüyorlar
    Bu Farkli Kuş
    Bu Dişi Olan Kuşum
    Buda Gelişmiş Yaşını Almiş Hali

11. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Samsung s6 telefon markasi ozenli cekmedigim icin netlemedim :) ve degistirdim 40 gunluk bir yavru aldim sanirim egitebilir ?

12. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Sanki Resimler Biraz Kötü Gibi Ama Neyse.Eğer Eline Korkmadan Geliyorsa Sorunsuz Eğitirsin Dişimi Erkek Mi?

13. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Bence dişi ama sen daha yetkili bir arkadas gibisin cinsiyeti icin yorrum yapabilirsin eleman bu :) ve 40 gunluk

Sayfayı Paylaş