Karadeniz Pet

Acemıyım bana yardımcı olucak arkadaslar var mı ?

Emre Özcan

Meraklı Üye

Arkadaslar yeni aldim bugun aldim kusumu ama benden korkuyor kucuk 40 gunluk resimden gordugunuz gibi kafa hala cizgili ve gaga siyahlik oldugunu soyledi aldigim yer ve petshopta degil bir aile uretimi yapiyormuş sizce alistirabilirmiyim bu elemani ? Ve cinsiyeti bana göre dişi siz ne dusunuyorsunuz

Not; onceki kusu degistirdim eski yorumlari onemsemeyin lutfen tesekkurler

Son düzenleme:
Fotoğraf yaniltiyor olabilir mi bana da ilk öyle geldi ama fotoğraf kötü yavru da olabilir

Sanmiyorum eriskin oldugunu kuyrugu daha cikmamis goz halkasi hic belli degil burun ustu rengide tamamen belli olmasada pempemsi bir hali var burun ortasi beyaz cevresi hafif pempemsi ayrica boyutu olarak kucuk yoksa degistiriyim

Son düzenleme:
Levent ağabey haklı yetişkin bir dişi bu kuş

Levent ağabey haklı yetişkin bir dişi bu kuş

Esekkurbederim yardimci oldugunuz icin , basil insanlar var arkadas işini namusuyla yapan yok yalan dolanla is yaoiyorlar gitim degistirdim adam bide uste cikiyor neyse bu sefer guvenilir yerden aldim kusumu 27 gunluk gagasi hafif siyahlik var burun kismida hafif morluk acık mor gibi

Kuş Yavru Değil Yaşını Almiş Bu Sanki Kızışmış Hayvan Zor Eğitilir Bu Hele Dişişse İşin Çok Zor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Telefon İle Çekiyorsan 10 CM Uzaktan Kuşa Dokun Ekrandan Yeşil Olunca Odak Çek Paylaş Eğer Netleme Yoksa Az Daha Uzaktan Çek Yada Cihazi Söyle Ona Göre Söyleyeim Sanırım Android Cihaz Giriş Seviyesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Bak Bunlar Kuşumun yavru Hali Gagasında Sıyahlık Var O Satan Kişiye Çok Şey Söylenirdi Ama Neyse 1 Aylık Kuş Sende Olmaz Anne Babasından Ayıramazsın Kolay Kolay Ayırsan Bile Büyük Olur İnsandan Korkmaz Böyle İnsanları İdam Edeceksin Göz Göre Göre Yalan Söylüyorlar
Bu Farkli Kuş
gZLRMb.jpg

Bu Dişi Olan Kuşum
92plZr.jpg

qP2nOQ.jpg

Buda Gelişmiş Yaşını Almiş Hali
MLl4A2.jpg

Kuş Yavru Değil Yaşını Almiş Bu Sanki Kızışmış Hayvan Zor Eğitilir Bu Hele Dişişse İşin Çok Zor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Telefon İle Çekiyorsan 10 CM Uzaktan Kuşa Dokun Ekrandan Yeşil Olunca Odak Çek Paylaş Eğer Netleme Yoksa Az Daha Uzaktan Çek Yada Cihazi Söyle Ona Göre Söyleyeim Sanırım Android Cihaz Giriş Seviyesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Bak Bunlar Kuşumun yavru Hali Gagasında Sıyahlık Var O Satan Kişiye Çok Şey Söylenirdi Ama Neyse 1 Aylık Kuş Sende Olmaz Anne Babasından Ayıramazsın Kolay Kolay Ayırsan Bile Büyük Olur İnsandan Korkmaz Böyle İnsanları İdam Edeceksin Göz Göre Göre Yalan Söylüyorlar
Bu Farkli Kuş
gZLRMb.jpg

Bu Dişi Olan Kuşum
92plZr.jpg

qP2nOQ.jpg

Buda Gelişmiş Yaşını Almiş Hali
MLl4A2.jpg

Samsung s6 telefon markasi ozenli cekmedigim icin netlemedim :) ve degistirdim 40 gunluk bir yavru aldim sanirim egitebilir ?

Samsung s6 telefon markasi ozenli cekmedigim icin netlemedim :) ve degistirdim 40 gunluk bir yavru aldim sanirim egitebilir ?

Sanki Resimler Biraz Kötü Gibi Ama Neyse.Eğer Eline Korkmadan Geliyorsa Sorunsuz Eğitirsin Dişimi Erkek Mi?

Geri