Karadeniz Pet

Acemiyim Hangi Türden Muh. Kuşu Alabilirim ?

• Konbuyu başlatan Ardadas123
  • Başlangıç tarihi
A

Ardadas123

Guest
Başlıkta Yazdığı gibi acemiyim ve hangi türden muh. kuşu alacağıma karar veremiyorum:confused:. Sizce :eek:

Yerli muhabbetkuşu derim

Siz üretici bir arkadasla iletişime geçin, size güzel kuşlarından bir tane verir.

Bulunduğunuz Yer neresi..Oradaki üretici arkadaşlarla irtibata geçebilirsiniz.Ben çekoslavak cinsini tavsiye ederim.

Bulunduğum Yer Pek İyi değil esenlerde oturuyorum

Esenlerde üretim yapan yok bildiğim kadarıyla ama İstanbullu üretici çok var sitemizde.Ortak bir noktada buluşup güzel bir kuş alabilirsin.

esenlerde oturuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:35 --

Esenlerde üretim yapan yok bildiğim kadarıyla ama İstanbullu üretici çok var sitemizde.Ortak bir noktada buluşup güzel bir kuş alabilirsin.
burada sadece petshop var

Eğer hollanda bulabilirsen hollanda al.

öncelikle alacağınız kuş yawru ve erkek olmasına dikkat edin.erkek kuşun dişiye göre alışması daha kolaydır..

cins konusuna gelince iri olsn istiyorsanız hollanda. daha iri ve gösterişli olsun istiyorsanız show jumbo :)

Son düzenleme:
iri yapılı olmasına gerek yok lutino gibi olabilir

Çek veya yerli daha küçük isterseniz Pakistan var

- Çağrı Gökçek -

Başlıkta Yazdığı gibi acemiyim ve hangi türden muh. kuşu alacağıma karar veremiyorum:confused:. Sizce :eek:

eğer çabuk konuşturmak istiyorsan kesinlikle yerli ama konuşmazsada olur geç konuşsada olur yeter ki çabuk alışsın elime omzuma dersende Çekoslovakya derim. Tercih senin

Konuşmak değilde daha çok oyun arkadaşı ve iyi bir dost

hollanda yada cekoslavaklar cok güzel kuşlardır :D petshoptan sakın alma cok pahalıya gelir

ırk far etmez en dayanıklısı yeşil yerlilerde pek fark etmez bence .. üreticiden alsan daha iyiy olur kuşcudakiler genelde hasta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

yavru alısan sana daha cabuk alışır

Yeşil renk yavrular 5 6 güne yeme düsecekler. Anne çekoslovak, baba jumbo. 4 yavru var.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri