petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aciill yardım ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkan tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. furkan
    Gizli

furkan Guest

Arkadaşlar muhabbet kuşum ishal gibi oldu daha alalı 3 gün oldu fotoları pcye girince atıcam yardım bi önceki kuşumuda ishalden kaybettim

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Avidiare adlı ilacı kullanabilirsiniz. Hemen ilaç kullanmak istemiyorsanız nişaslı su, muz, haşlanmış patates yedirmeye çalışın. 1 hafta kanarya yemi verin, dal darı verin. Umarım iyileşir geçmiş olsun.

İmza: Bir dost:cool:

3. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

cay kasığının ucuyla az suyuna çiğ kahve kat diğerlerini saten ustamız söylemiş :)

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Önce bunu ver etkisini göreceksin, görmessen ;

Bunu kullan.

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    haşlanmıs patates de iyi gelir eger elinde ilac yoksa

6. Suyuna yarım çay kaşıgı türk kahvesi koyun.12 saat sonra suyu tazeleyin.

7. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Hayvan kabarik ise ve durgunsa yada yerde duruyorsa hic bisey yapamazsin arkadaslrin dedikleri bazilari dinc ama ishal oluyor ozman tamam ama ilerlwmisse olum kacanilmaz

Sayfayı Paylaş