Açık yem ve ballı çubuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akın tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Akın

Akın Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Arkadaşlar babam kuşuma pet shoptan 500 gr açık yem almış 2 tanede ballı yem almış biz bunları şimdi atamayız yazık günah bunların son kulanma tarihi varmı bide zararı ne kadar

2. Yusuf Akyüz
    Gizli

Açık yemi mümkünse almayın. Toz vb. olumsuz etkenler olabiliyor. Ballı krakeri en iyisi evde yapmanız. Vaktiniz yoksa Bakanık onaylı ürünleri tercih edin.

3. Akın

Akın Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Veriyimi şimdi

4. umut aktaş

umut aktaş Profesyonel

Beğenileri:
    0
    ballı kraker tavsiye etmiyorlar cünkü yemleri yapıştırmak için bal degil cogu marka yapıştırıcı kullanıo acık yeme gelirsek bende acık kullanıyorum fakat toz kacacagı ıcın bazı ları kullanmıyor kapalı yemle acık yemın icerigi herzaman aynıdır cogunda yine senin bilecegin iş

5. Okan Şenol

Okan Şenol Profesyonel

Beğenileri:
    1
    ballı kraker verme ama yemden sıkıntı olmaz,petshoplarda devamlı satış olduğundan yem sürekli yenilenir.ben10 senedir kuşlarıma açık yem veriyorum sıkıntı yok

6. Semiha Feyza BAYYURT

Beğenileri:
    16
    Yer:
    Ankara
  7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Eğer yemlerin rengi canlı duruyosa sıkıntı olmayabilir fakat geçenlerde bir arkadaş açık yem kullandım kuşum ishal oldu yazmıştı tercih senin. Hazır ballı krakeri kolay kolay kimse tavsiye etmez bildiğim kadarıyla bal yerine yapıştırıcı kullanılıyomuş tarif bul kendin yap ben sürekli öyle yapıyorum atıyorum buzdolabına 2 ay rahat yetiyo tek kuşa vede can atıyo yemek için.

8. g0rky06

g0rky06 Profesyonel

Beğenileri:
    26
    Yer:
    Ankara/Keçiören
    ballı krakeri direk çöpe at hic acıma

Sayfayı Paylaş