Karadeniz Pet

Açık yem ve ballı çubuk

Akın

Meraklı Üye
Arkadaşlar babam kuşuma pet shoptan 500 gr açık yem almış 2 tanede ballı yem almış biz bunları şimdi atamayız yazık günah bunların son kulanma tarihi varmı bide zararı ne kadar

Açık yemi mümkünse almayın. Toz vb. olumsuz etkenler olabiliyor. Ballı krakeri en iyisi evde yapmanız. Vaktiniz yoksa Bakanık onaylı ürünleri tercih edin.

ballı kraker tavsiye etmiyorlar cünkü yemleri yapıştırmak için bal degil cogu marka yapıştırıcı kullanıo acık yeme gelirsek bende acık kullanıyorum fakat toz kacacagı ıcın bazı ları kullanmıyor kapalı yemle acık yemın icerigi herzaman aynıdır cogunda yine senin bilecegin iş

ballı kraker verme ama yemden sıkıntı olmaz,petshoplarda devamlı satış olduğundan yem sürekli yenilenir.ben10 senedir kuşlarıma açık yem veriyorum sıkıntı yok

Eğer yemlerin rengi canlı duruyosa sıkıntı olmayabilir fakat geçenlerde bir arkadaş açık yem kullandım kuşum ishal oldu yazmıştı tercih senin. Hazır ballı krakeri kolay kolay kimse tavsiye etmez bildiğim kadarıyla bal yerine yapıştırıcı kullanılıyomuş tarif bul kendin yap ben sürekli öyle yapıyorum atıyorum buzdolabına 2 ay rahat yetiyo tek kuşa vede can atıyo yemek için.

Geri