petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Açık yem ve ballı çubuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akın tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar babam kuşuma pet shoptan 500 gr açık yem almış 2 tanede ballı yem almış biz bunları şimdi atamayız yazık günah bunların son kulanma tarihi varmı bide zararı ne kadar

2. Yusuf Akyüz

Açık yemi mümkünse almayın. Toz vb. olumsuz etkenler olabiliyor. Ballı krakeri en iyisi evde yapmanız. Vaktiniz yoksa Bakanık onaylı ürünleri tercih edin.

3. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Veriyimi şimdi

4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    ballı kraker tavsiye etmiyorlar cünkü yemleri yapıştırmak için bal degil cogu marka yapıştırıcı kullanıo acık yeme gelirsek bende acık kullanıyorum fakat toz kacacagı ıcın bazı ları kullanmıyor kapalı yemle acık yemın icerigi herzaman aynıdır cogunda yine senin bilecegin iş

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    ballı kraker verme ama yemden sıkıntı olmaz,petshoplarda devamlı satış olduğundan yem sürekli yenilenir.ben10 senedir kuşlarıma açık yem veriyorum sıkıntı yok

6. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Eğer yemlerin rengi canlı duruyosa sıkıntı olmayabilir fakat geçenlerde bir arkadaş açık yem kullandım kuşum ishal oldu yazmıştı tercih senin. Hazır ballı krakeri kolay kolay kimse tavsiye etmez bildiğim kadarıyla bal yerine yapıştırıcı kullanılıyomuş tarif bul kendin yap ben sürekli öyle yapıyorum atıyorum buzdolabına 2 ay rahat yetiyo tek kuşa vede can atıyo yemek için.

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    ballı krakeri direk çöpe at hic acıma

Sayfayı Paylaş