Karadeniz Pet

Acil acil acil

gezgin42

Yeni Üye
Sa kardeşler kuşum sag ayagını son2saatdir kasılmalar var yani tekme atıyor acil bana yardımcı olun lütfentünekde tek ayaak üstünde sag ayagı devamlı kasılıyor yardımlar için cok sagolun ilgili mesajlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

Sa kardeşler kuşum sag ayagını son2saatdir kasılmalar var yani tekme atıyor acil bana yardımcı olun lütfentünekde tek ayaak üstünde sag ayagı devamlı kasılıyor yardımlar için cok sagolun ilgili mesajlarınızı bekliyorum YARDIMMMM

hocam acılan konularda başlıga acil - acil yardım - acil bakın gibi cümler kurmak yerine konuyu özetleyen bir başlık atsanız size vatandaşlar daha kolay yardımcı olacaktır . ben girdim konuya cevabıbilmiyorum . belki cevabı bilen kişi şuan bu konuya girmiyor . Başlıga kuşumun ayagında sorun var , kuşumun ayagı cekme yapıyor gibi bişey yazsan şuan cevap almış olacaktın. iyi formlar .

Ya bu soruna benzer birkaç başlık daha gördüm ama dikkatle takip etmemişim maalesef bilgim de yok. Masaj yaptıklarını anımsıyorum ama sorunu ne bunu bir öğrenmeli önce. Arama kutusuna yazıp biraz kurcaladın mı siteyi falan.

Geri