petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil acil acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve gezgin42 tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. gezgin42

gezgin42 New Member

Beğenileri:
    0
    Sa kardeşler kuşum sag ayagını son2saatdir kasılmalar var yani tekme atıyor acil bana yardımcı olun lütfentünekde tek ayaak üstünde sag ayagı devamlı kasılıyor yardımlar için cok sagolun ilgili mesajlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

2. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    hocam acılan konularda başlıga acil - acil yardım - acil bakın gibi cümler kurmak yerine konuyu özetleyen bir başlık atsanız size vatandaşlar daha kolay yardımcı olacaktır . ben girdim konuya cevabıbilmiyorum . belki cevabı bilen kişi şuan bu konuya girmiyor . Başlıga kuşumun ayagında sorun var , kuşumun ayagı cekme yapıyor gibi bişey yazsan şuan cevap almış olacaktın. iyi formlar .

3. gezgin42

gezgin42 New Member

Beğenileri:
    0
    Tşkrlr sagol kardeşim kg

4. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Video çekip yüklerseniz daha iyi anlaşılır

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Ya bu soruna benzer birkaç başlık daha gördüm ama dikkatle takip etmemişim maalesef bilgim de yok. Masaj yaptıklarını anımsıyorum ama sorunu ne bunu bir öğrenmeli önce. Arama kutusuna yazıp biraz kurcaladın mı siteyi falan.

Sayfayı Paylaş