petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ACİL arkadaşlar erkek kuşum çak çak çak diye bariyor bakarmsınız ????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşlar erkek kuşum 2 gündür çak çak çak diye bariyor ve eşi yanına gelince susuyor ve eşi su içmeye inince tekrardan başliyor o şekilde bunu yapmasının sebebi nedir... ?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    ne olucak cemcim eşi yanından bir dakika ayrılmasın istiyor kerata.anlarsınya fanfini

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun resminiw atarsanız daha sağkıklı bilgiler elde edebiliriz gerçi tecrübelisin kızışıp kızışmadığını anlarsın birde son zamanlarda her zamankinden farklı birşey verdin mi kuşuna?

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

Fotolarini koydum dostum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

bilmem artik abi :D

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraflar kaç günlük bu sesi yağtığı zamanlarda mı çekildi :) gayet turpq gibi duruyor kerata :)

6. murat beynam

çak çak çak her şekilde anlaşılailir bi tabir dişi pas vermiyosa oda dişiye bişiler anlatmaya çalışıodur

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    cemcim o erkeği fazla salma bence kızışmış zaten,kapar kulaktan demedi deme :)

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

3 gunluk foto dostum ilk üstüdeki digeri elimde olan 5 gunluk foto...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

çak çak dedik den sonra kafa salliyor ve bazen de kafesin bidindeyse dans ediyor...

9. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek.kızışmaya başlamış bir sorun yok gibi duruyor resimde hadi hayırlısı :)

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

işallah dostum nijer tohumu ve vitamin veriyorum zaten az az... şuan da gagalarini gıcırtatiyolar... bu da mutluktan yaptiklarini duymuştum...

Sayfayı Paylaş