petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil arkadaşlar lütfen tecrubelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Anıl KAYGIN tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Anıl KAYGIN

çift kuşum var daha yeni yavruları yuvadan çıktı ve dün yuvalığı yuvadan çıkardım. çiftlerim bugün çiftleştiler bidaha ve dişi kuş kafesin dibine yumurtlamış yumurta çatlamış ve hafif delik var. ne yapmalıyım yuvalığı tekrardan takıp yumurtayı içinemi koyayım

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalığı tak çatlayan yumurtadan hayır gelmez sen o yumurtayı al yuvaya koy ikinciyi yumurtladığında çatlayan yumurtayı al

3. Anıl KAYGIN

üst üste yavrulaması kuşa zarar vermezmi peki

4. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Yorucu olacaktır ama kuş bunu bile bile yapıyor 3.kuluçkayı yaptırmayın

5. Anıl KAYGIN

peki teşekkür ederim. çatlayan yumurtaya baktım dolu gözüküyor almasam yuvalıktan kuş çıkma ihtimali olmazmı?

6. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Ben de yaşadım kuşlarım çatlatmıştı ben de almadım içindeki 14.gune kadar yaşadı sonra içinde kurumuş. Yine de sen bilirsin

7. Anıl KAYGIN

tamam sağolasın bilgilendirdiğin için.

Sayfayı Paylaş