Karadeniz Pet

Acil arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Hasan KESKİNSAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hasan KESKİNSAZ

Guest
Öncelikle Selamun Aleyküm, herkese hayırlı Cumalar

Arkadaşlar 3 hafta oldu. Kuşum çok sevecen kendini sevdiriyor belki inanmak güc fakat elime bile uzattıgım gibi atlıyor.

Sorum şu : Kuşum gaga taşını kullanmaya başladıgından beri fena halde ısırmakta.(Hala ele geliyor ama ısırıyor) Napmalıyım arkadaşlar ya acil yardım elimi falan kızarttı baya keskinleşmiş gagası bilen arkadaşlarım cevaplarsa sevinirim Teşekkürler

Aleyküm Selam. Hayırlı Cumalar.

Gaga taşına öyle yapmayı huy edinmiş olabilir. Gaga taşını çıkarmayı deneyebilirsiniz birkaç gün.

Yorum icin tesekkurler Cihat bey, deneyecegim, kus o kadar alsti ki kolumdab tirmanip kafama-omzuma atliyor fakat ben izin vermiyorum kulagimi isirir diye :) ben izin vermeyince kiziyo israr ediyo bende kulagimi tutar diye korkuyorum acikcasi :)

Çok kötü değiller merak etmeyin bırakın sizinle istediği gibi oynasın :) Özellikle bayanların omzunda olduğu zaman küpeleriyle oynamayı severler :) hele sallanıyorsa tamamdır :)

Yorumlarınız için teşekkürler

Benim şöyle bir fikrim var gaga taşını hafta 1 kere (Örn: cumartesi günü) koysam o gün halletse sonra alsam olur mu nasıl bir fikir sizce?

gaga tası yerine kalamar kemigi takmalısınız..

Yorumlarınız için teşekkürler

Benim şöyle bir fikrim var gaga taşını hafta 1 kere (Örn: cumartesi günü) koysam o gün halletse sonra alsam olur mu nasıl bir fikir sizce?

1 gün içinde olacak iş değildir bu ustam :) Kalamar kemiği yani mürekkep balığı kemiği takın hep kalsın hem daha sağlıklı olur.

kuş elinizi ısırdığında geri çekerseniz kuş ısırmaya devam edecekdir yapdığında 3 4 kez elinizi çekmesseniz elinizi ısırma alışkanlığını bırakacakdır ve tabi elinizle beslemeyide eksik etmemelisiniz tabiki size güveni artar

Geri