petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan taş tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan taş

Arkadaşlar bugun sabah uyandıgımda kuş yerdeydi. Ters dönmüş aşırı değilde şişman yani kalkıp kafese yeniden tırmanıyor sonra bilerek mi bilmiyorum kendini sırt üstü yere birdaha atıyor. bunu 1-2 kere yaptı sonra kakası su gibi hiç kalkamıyor uyumaya calısıyor. Ölüyor mu anlamadım acil acil yardım.
    Birde yemek yemiyor yerde öyle beni görünce ayaklarını aşırı hızlı oynatıyor ayağa kalmaya calısıyor. yürüyemiyor. Öncedende kanatı kırıktı ucamamakta.

2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuş gidici,veteriner doktora götürün.

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun.

4. Hakan taş

Emin misiniz ya çözümü yok mu elimi üzerine doğru getiriyorum cik cik bagırıyor :S

5. Ezel ALBAYRAK

@Hakan bey geçmiş olsun.

6. Hakan taş

Birde elimi ayağıyla tutuyor ve bırakmıyor içim acıdı ya :S

7. erkan yıldız

kuşu veterinere falan götürsene kardeşim eğer kuşu aldıysan sorumluluklarını aldığın gün üstlenmiş oluyorsun. şuanda kuşun sahibi olarak görevin kuşu veterinere götürmek. öylece ölümünü izlemek değil

8. kaansam

kaansam Guest

Veterriner ne yapacak? sanki herkes kanatlı hayvan uzmanı...her tarafta kanatlı hayvan veterineri dolu ya bekliyolardı.
    Benim kuşun ayağında bir sorun olmuştu ilk aldığım zamanda bi ton gezdim adamlar abi biz büyük baştan anlarık, kedi köpek getir bize dediler :D

Denemekte fayda var şansına fakat bu kadar üstelemeyin bence, veterinerlerinde elinde sihirli değnek yok...

9. Hakan taş

Arkadaşlar hala ters dönük şekilde uyumaya felan calısıyor ayaklarının üstüne koyuyorum gene düşüyor yardım ya

10. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Uzmanlık alanları oldukça farklı haklısınız,genelde büyük baş inek köpek kediyle uğraşıyorlar.Ama kuşlar konusunda uzmanlaşanlarda olabiliyor.Şuan elden birşey gelmediğinden veterinere yönlendiriyoruz.Onların çoğuda basıyor antibiyotik vitamin geri yolluyor ama elden ne gelirki

11. erkan yıldız

yav kardeşim eğer evcil bir hayvan bakıyorsan hayvan bir gün gelir hastalanır hak vericeniz gibi çok doğal birşey bu. ve hastalanıncada hayvanı hayvan doktoru olan bu konuda uzmanlaşmış diploma almış birilerine yani veterinere götürürsün. sonuçta bu tüm evcil hayvan sahiplerinin sorumluluğu. eğer veteriner anlamaz etmez zahmet edemiyorum, benim derdim bana yetiyor diyorsanız birdahakine evcil haycan almayın yazık günah

12. erkan yıldız

abi şaka falan mı yapıyorsun veterinere götür dedik ya. yada daha iyi bir fikrim var dur hepimiz burdan ellerimizi açıp dua edelim nasıl?

13. Tevfik AKTUNÇ

Geçmiş olsun, üzüldüm açıkcası bayağı.

14. kaansam

kaansam Guest

Ben azarlar tarzında yazılan yazıdan dolayı o şekilde dedim. Sizde haklısınız ancak...

15. Hakan taş

Kuş'un hiç bir sorunu yok veterinere felan götürmedim. Üşütmüş heralde cam açıktı.

16. Efsun Çağlayan

anlattığın durumdan sonra hiç bi sorun olmaması ilginçmiş. geçmiş olsun

17. Hakan taş

Dediğim gibi üşütmüş ve geçici felç geçirmiş.

Sayfayı Paylaş