Karadeniz Pet

Acil arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Hakan taş
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan taş

Guest
Arkadaşlar bugun sabah uyandıgımda kuş yerdeydi. Ters dönmüş aşırı değilde şişman yani kalkıp kafese yeniden tırmanıyor sonra bilerek mi bilmiyorum kendini sırt üstü yere birdaha atıyor. bunu 1-2 kere yaptı sonra kakası su gibi hiç kalkamıyor uyumaya calısıyor. Ölüyor mu anlamadım acil acil yardım.
Birde yemek yemiyor yerde öyle beni görünce ayaklarını aşırı hızlı oynatıyor ayağa kalmaya calısıyor. yürüyemiyor. Öncedende kanatı kırıktı ucamamakta.

Kuş gidici,veteriner doktora götürün.

Emin misiniz ya çözümü yok mu elimi üzerine doğru getiriyorum cik cik bagırıyor :S

Birde elimi ayağıyla tutuyor ve bırakmıyor içim acıdı ya :S

kuşu veterinere falan götürsene kardeşim eğer kuşu aldıysan sorumluluklarını aldığın gün üstlenmiş oluyorsun. şuanda kuşun sahibi olarak görevin kuşu veterinere götürmek. öylece ölümünü izlemek değil

kuşu veterinere falan götürsene kardeşim eğer kuşu aldıysan sorumluluklarını aldığın gün üstlenmiş oluyorsun. şuanda kuşun sahibi olarak görevin kuşu veterinere götürmek. öylece ölümünü izlemek değil

Veterriner ne yapacak? sanki herkes kanatlı hayvan uzmanı...her tarafta kanatlı hayvan veterineri dolu ya bekliyolardı.
Benim kuşun ayağında bir sorun olmuştu ilk aldığım zamanda bi ton gezdim adamlar abi biz büyük baştan anlarık, kedi köpek getir bize dediler :D

Denemekte fayda var şansına fakat bu kadar üstelemeyin bence, veterinerlerinde elinde sihirli değnek yok...

Arkadaşlar hala ters dönük şekilde uyumaya felan calısıyor ayaklarının üstüne koyuyorum gene düşüyor yardım ya

Veterriner ne yapacak? sanki herkes kanatlı hayvan uzmanı...her tarafta kanatlı hayvan veterineri dolu ya bekliyolardı.
Benim kuşun ayağında bir sorun olmuştu ilk aldığım zamanda bi ton gezdim adamlar abi biz büyük baştan anlarık, kedi köpek getir bize dediler :D

Denemekte fayda var şansına fakat bu kadar üstelemeyin bence, veterinerlerinde elinde sihirli değnek yok...
Uzmanlık alanları oldukça farklı haklısınız,genelde büyük baş inek köpek kediyle uğraşıyorlar.Ama kuşlar konusunda uzmanlaşanlarda olabiliyor.Şuan elden birşey gelmediğinden veterinere yönlendiriyoruz.Onların çoğuda basıyor antibiyotik vitamin geri yolluyor ama elden ne gelirki

yav kardeşim eğer evcil bir hayvan bakıyorsan hayvan bir gün gelir hastalanır hak vericeniz gibi çok doğal birşey bu. ve hastalanıncada hayvanı hayvan doktoru olan bu konuda uzmanlaşmış diploma almış birilerine yani veterinere götürürsün. sonuçta bu tüm evcil hayvan sahiplerinin sorumluluğu. eğer veteriner anlamaz etmez zahmet edemiyorum, benim derdim bana yetiyor diyorsanız birdahakine evcil haycan almayın yazık günah

Arkadaşlar hala ters dönük şekilde uyumaya felan calısıyor ayaklarının üstüne koyuyorum gene düşüyor yardım ya

abi şaka falan mı yapıyorsun veterinere götür dedik ya. yada daha iyi bir fikrim var dur hepimiz burdan ellerimizi açıp dua edelim nasıl?

Geçmiş olsun, üzüldüm açıkcası bayağı.

Uzmanlık alanları oldukça farklı haklısınız,genelde büyük baş inek köpek kediyle uğraşıyorlar.Ama kuşlar konusunda uzmanlaşanlarda olabiliyor.Şuan elden birşey gelmediğinden veterinere yönlendiriyoruz.Onların çoğuda basıyor antibiyotik vitamin geri yolluyor ama elden ne gelirki

Ben azarlar tarzında yazılan yazıdan dolayı o şekilde dedim. Sizde haklısınız ancak...

Kuş'un hiç bir sorunu yok veterinere felan götürmedim. Üşütmüş heralde cam açıktı.

anlattığın durumdan sonra hiç bi sorun olmaması ilginçmiş. geçmiş olsun

Dediğim gibi üşütmüş ve geçici felç geçirmiş.

Geri