petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar babam her yaz olduğu gibi bu yaz da evin tüm odalarını ilaçlıyıcak bu ilaçlama 1-2 ay hergün saat 7-8 gibi yarım saat tüm kapılar pencereler kapaniyor ailece balkonda bekliyoruz . e bu kuşlar zehirlencek çift kuşlar hemde ben kesin balkona cikaricam yarim saatligine ne gibi zararlari olur ne gibi onlemler aliyim yuvaliga 4 aylari var kucukler daha acil!

#1 Alperen GONCA, 21 Haziran 2015
    Son düzenleme: 21 Haziran 2015
  2. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Öncelikle konu başlığınız bu şekilde olmamasına dikkat edin.

Şu şekilde beyin fırtınası yapabiliriz. Babanıza söylersiniz odanın birini ilaçladığı zaman koku, zarar verici madde vs. gittiğinde kuşlarınızı o odaya alabilirsiniz. Eğer bunun tatmin edici bir yöntem olmadığını düşünüyorsanız, kuşlarınızı yakınlarınızın evine koyunuz.

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Odaların hepsini ilaçlıyıcak kimseyede güvenemiyorum kuşlarımı emanet edebilecek.

4. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Başka şekilde alternatif çözüm nasıl sunabilirim bilmiyorum, eğer aklına başka şekilde fikir gelen var ise yardım etsinler.

5. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Üstüne kalın örtü örterek dışarı çıkarsam olmazmı yarım saatliğine

6. Hamdi AKCA

Hamdi AKCA Member

Beğenileri:
    0
    Fırtına çıkmadıktan sonra yarım saatliğine hiç bişey olmaz kuşlarınıza. Hava güneşli ve rüzgarsız ise yarım saat güneş banyosu yapsınlar. Kapalı ve esiyorsa dediğiniz gibi üzerine bir örtü kapatarak bekletebilirsiniz. Hatta siz odaların havalandırmasından 1-2 saat sonra içeri alsanız daha iyi olur. Kuşlarınız minik, ilaç etkileyebilir.

Sayfayı Paylaş