Karadeniz Pet

Acil bakarmısınız bii

• Konbuyu başlatan halilikocyigit
  • Başlangıç tarihi
Böyle ötme şekli hiç görmemiştim. Deneyimli olanlar yardımcı olacaktır mutlaka.

tükürüyo yada kusuyo gibi sanki içsel bişe olabilir yada hoşuna gidiyo kendi kendine yapıyoda olabilir ilk geldiğinden beri böyle mi ötüyo

Böyle ötme şekli hiç görmemiştim. Deneyimli olanlar yardımcı olacaktır mutlaka.

ötme diyoruz ama ötmemi gerçekten :S acaba bide o var :s dün iki sefer rastladım bugün evde tek ne yapıyodur garibim :s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

tükürüyo yada kusuyo gibi sanki içsel bişe olabilir yada hoşuna gidiyo kendi kendine yapıyoda olabilir ilk geldiğinden beri böyle mi ötüyo
1 haftadır bende ama dün yaptı 2 saat arayla böyle bir kaç dk sürüyo

ötme diyoruz ama ötmemi gerçekten :S acaba bide o var :s dün iki sefer rastladım bugün evde tek ne yapıyodur garibim :s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

1 haftadır bende ama dün yaptı 2 saat arayla böyle bir kaç dk sürüyo

kuşun moreli yem yemesi davranışları nasıl içsel bişe olabilir gibi geliyo inş bişesi yoktur

kuşun moreli yem yemesi davranışları nasıl içsel bişe olabilir gibi geliyo inş bişesi yoktur
erkek kuş ile oynaşmaları keyifleri iyiydi yemde çok iyi yiyo erkeğe göre biraz kısık ötüyo ama bi sorun görünmüyor davranışlarında olmasın bişeyi hevesle bakıyorum bişey olursa bakamambir daha :S

hocam ustalara sorman lazım ama bana gore sankı yem kusmaya calısıyor gıbı

öpücük atıyor olmasın

inşallah düzelir. üzülme sen dostum

tşk ederim bugünde aynısını yaparsa hafta sonu bi götürüm baktırım ya :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

net bi cevap verecek birileri varmıdır tecrubeli

ağzının içine bakabilirmisin

şuan çiftleşme döneminde agzına bakmam onu ürkütebilir mi sakıncalı olmazmı
kuşun sağlığımı önemli çiftleşmesimi,? benzer bi olay yaşamıştım ve trichomonadazie yani çiçek hastalığı çıktı, en büyük belirtiside ağız içi ve göz çevresinde yara benzeri peynirimsi oluşumlar. önceliği ağızda belli oldugu için bakmanızı tavsiye ettim.

kuşun sağlığımı önemli çiftleşmesimi,? benzer bi olay yaşamıştım ve trichomonadazie yani çiçek hastalığı çıktı, en büyük belirtiside ağız içi ve göz çevresinde yara benzeri peynirimsi oluşumlar. önceliği ağızda belli oldugu için bakmanızı tavsiye ettim.

Haklısın bugün eve gidince bakmaya çalışacam yara ve benzeri şey varmı yokmu diye

benimkide dere otuna bayılıyor.bazen bogazına takılıyo herhalde hapşırma gibi yapıyo.belkide bogazına birşey takılıyodur.veya kur yaparken yem kusar

Muhabbet Kuşu - YouTube

Muhabbet Kuşu - YouTube

bu kuşun ötüşündü sorun mu var lütfen yardımcı olurmusunuz??

[YOUTUBE]Muhabbet Kuşu - YouTube[/YOUTUBE]

Benim iki kusum var disi erkek aynisini yapiyo lar gun icinde istedikleri zaman birkeresinde erkek bunu yaparken disariya yem kustu kafes disina kadar sicradi bence onemli bisey degilmis gibi geliyo tecrubeli abilerden cevap bekliyoruz

Bu konu hakkinda uzman arkadaslarin bir yorumu yokmu benim 1 cift kusumda yapiyo bunu

Son düzenleme:
Geri