Karadeniz Pet

Acil bakarmısınız kuşumun nesi var

ece gökder

Yeni Üye
JY3Q3T.jpg

1WTFVJ.jpg

tüyleri bu kadar açık değil yağ sürdüm karnına

Son düzenleme:
Fotolar acilmiyor tekrar yuklerseniz yardimci olan birileri olacaktir

Disi kusunuz sanirim burnu tam gorunmuyor ama cifti var mi yaninda yani çiftleşmis mi?

Makatinin yaninda sislik var sanirim yanlis gormediysem. Yumurta sıkısmasi gibi görünüyor. Veterinere götürmenizde fayda var.

1 hafta 10 gun arasi ama böyle sis kalmamaliydi. Yemesi İçmesi normalse makatina yag surun belki yardimci olur.

10 gün yumurta tıkanması olamaz olsa kuş ölür zaten kuşunuzda yağ bezesi oluşmuş görünüyor bol bol aspur verin yulaf bol bol da uçmasını sağlayın haftanın 2 3 günü suyuna elma sirkesi veya limon katabilirsiniz.. en kısa zamanda toparlayacaktır geçmiş olsun

Aynısı benim kuşumdada olmuştu yağ bezesi.Dengesiz beslenme,düşük vitaminler,yem değişimi,sağlıksız yemler,stres,sigara dumanı,tek tip diyetle beslemeler bunların başlıca sebebi.Benim kuşum yem değişikliğinden dolayı hem dişide hemde erkekte meydana gelmişti.Bol bol vitamin takviyesi ve kuşu sıcak ve stressiz bir ortamda tutarsınız geçeceğine inanıyorum.Bu aralar biraz yoğun vitaminler takviye edin.

Aynısı benim kuşumdada olmuştu yağ bezesi.Dengesiz beslenme,düşük vitaminler,yem değişimi,sağlıksız yemler,stres,sigara dumanı,tek tip diyetle beslemeler bunların başlıca sebebi.Benim kuşum yem değişikliğinden dolayı hem dişide hemde erkekte meydana gelmişti.Bol bol vitamin takviyesi ve kuşu sıcak ve stressiz bir ortamda tutarsınız geçeceğine inanıyorum.Bu aralar biraz yoğun vitaminler takviye edin.

Bugün götürdüm veterinere hormon bozukluğuna bağlı olarak şişmiş dedi antibiyotik verdi 1hafta sonra kontrole götürcem

Geri