Karadeniz Pet

acil bakarmısınız

veysel boz

Meraklı Üye
kuşumun tırnaklarını kesiyordumm 10 dakika evel daha önce defalarca kestim tam bu sefer göremedim oda karanlık bilmeyerek derinden kestim ayağı kanadı 2-3 selpak peçete kan sildim ellerim falan kan oldu şimdi durdu ama baya kanadı kuşunda heryeri benimde ellerim kan oldu içim parçalandı kesmeseydimde çizerse çizseydi ellerimi bi sıkıntı olurmu mikrop falan kaparmı kolanya sürücektim canı yanar diye sürmedim ne yapayım

Son düzenleme:
kan durduysa oynamayın tabanı temiz olsun mumkünse tabana beyaz kagıt serin .... kanarsa tentirduot beze az sürün ve tanpon yapın kanarsa.... kesmeyin tırnaklarını keseceksende kuşcuya götür

teşşekkür ederim kanama tekrarlarsa uygularım siz tırnaklarını kesmiyormusunuz

Son düzenleme:
normalde kesmiyorum tülülere takılırsa azcık ucundan 2.3 mm birşey zaten fazlalakı belli takılnca saga sola anca o zaman

benim kuşun kafesinin kapısı açık kalır istediği zaman çıkıyo istediği zaman giriyo genelde dışarıda üstümüze konar tüle konar dediğiniz gibi tüle takılmaya ve ellerimizi çizmeye başladığında keserim yine sivrileşti tırnakları batmaya başladı keseyim dedim vakit akşam olduğu için karanlıkta tam kestiremedim kuşta avuçta rahat durmadığından bi anlık hatayla tırnak ucunu derinden aldım o yüzden yani yoksa sivrileştimi dikkatli olarak keserim

Olum bakamaycağın şeyi niye ayakalrını kesiyorsun bunu n gibilerine deli oluyorum

Olum bakamaycağın şeyi niye ayakalrını kesiyorsun bunu n gibilerine deli oluyorum

boş laf yapma arkadaşım istermiydim böyle olmasını bi anlık hata göremedim kuşta avcumda rahat durmuyor saçma sapan yazılar yazmadan düşün sinirimi bozma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Eczaneden Batikon - batikol al. Aynı şey bunlar, kanarsa sürersin tekrar. Tırnağın ucundan 3mm kessen yeter. Bundan sonra daha dikkatli ol. Ölüme kadar gider o kanama..

bi an ölecek sandım parmak kadar kuştan bir sürü kan aktı şuan iyi kanaması yok keyfide yerinde bidaha kesmeyi düşünmüyorum çok pişman oldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

levent bey batikon sürdüm fakat ayağına oynayıp arada kanatıyo sardım ayağını onuda çıkardı ne yapmalıyım

Geri