petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    kuşumun tırnaklarını kesiyordumm 10 dakika evel daha önce defalarca kestim tam bu sefer göremedim oda karanlık bilmeyerek derinden kestim ayağı kanadı 2-3 selpak peçete kan sildim ellerim falan kan oldu şimdi durdu ama baya kanadı kuşunda heryeri benimde ellerim kan oldu içim parçalandı kesmeseydimde çizerse çizseydi ellerimi bi sıkıntı olurmu mikrop falan kaparmı kolanya sürücektim canı yanar diye sürmedim ne yapayım

#1 veysel boz, 14 Ekim 2015
    Son düzenleme: 14 Ekim 2015
  2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kan durduysa oynamayın tabanı temiz olsun mumkünse tabana beyaz kagıt serin .... kanarsa tentirduot beze az sürün ve tanpon yapın kanarsa.... kesmeyin tırnaklarını keseceksende kuşcuya götür

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    teşşekkür ederim kanama tekrarlarsa uygularım siz tırnaklarını kesmiyormusunuz

#3 veysel boz, 14 Ekim 2015
    Son düzenleme: 14 Ekim 2015
  4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    normalde kesmiyorum tülülere takılırsa azcık ucundan 2.3 mm birşey zaten fazlalakı belli takılnca saga sola anca o zaman

5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşun kafesinin kapısı açık kalır istediği zaman çıkıyo istediği zaman giriyo genelde dışarıda üstümüze konar tüle konar dediğiniz gibi tüle takılmaya ve ellerimizi çizmeye başladığında keserim yine sivrileşti tırnakları batmaya başladı keseyim dedim vakit akşam olduğu için karanlıkta tam kestiremedim kuşta avuçta rahat durmadığından bi anlık hatayla tırnak ucunu derinden aldım o yüzden yani yoksa sivrileştimi dikkatli olarak keserim

6. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Olum bakamaycağın şeyi niye ayakalrını kesiyorsun bunu n gibilerine deli oluyorum

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Eczaneden Batikon - batikol al. Aynı şey bunlar, kanarsa sürersin tekrar. Tırnağın ucundan 3mm kessen yeter. Bundan sonra daha dikkatli ol. Ölüme kadar gider o kanama..

8. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    boş laf yapma arkadaşım istermiydim böyle olmasını bi anlık hata göremedim kuşta avcumda rahat durmuyor saçma sapan yazılar yazmadan düşün sinirimi bozma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

bi an ölecek sandım parmak kadar kuştan bir sürü kan aktı şuan iyi kanaması yok keyfide yerinde bidaha kesmeyi düşünmüyorum çok pişman oldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

levent bey batikon sürdüm fakat ayağına oynayıp arada kanatıyo sardım ayağını onuda çıkardı ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş