Karadeniz Pet

Acil bakın kuşumun kanadı ile ilgili

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Merhabalar 2 günlük muhabbet kuşumun sağ kanadının biraz sarktığını ve hafiften titrediğini farkettim. Titremesi sanki daha alışamadığı için yanına biri yaklaşınca başlıo gibi ama tam da emin değilim fakat bu kanat sarkıklığı nedendir. Dün sabah elime almak zorunda kalmıştım poposunda biriken dışkısını temizlemek için ve birde bit pire ilacı sıkmak için önlem amaçlı, epey debelenmişti bu yüzden zarar görmüş olabilirmi bugün saldım uçuyor bir problem yok gibi ama nedir durumu bileniniz varmıdır acaba ?

Uçuyorsa bir sıkıntı yoktur arada yapıyo benim kuşlarda öyle

Yorumun için teşekkürler, Küçük canlılar bize muhtaçlar bide çok seviyorum mubişleri o yüzden endişelenip heycanlanıyorum birşey olmasın diye kanat sarkıklığı ve titremesi garibime gitti o yüzden tabi 2 günlük kuş ve daha insanlara ele hiç alışmış değil buda etkilermi strestenmi bu şekilde bilmiyorum. Bu konuda başka görüşü olanlar varmı acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

konu güncel arkadaşlar bekliyorum

Merhabalar 2 günlük muhabbet kuşumun sağ kanadının biraz sarktığını ve hafiften titrediğini farkettim. Titremesi sanki daha alışamadığı için yanına biri yaklaşınca başlıo gibi ama tam da emin değilim fakat bu kanat sarkıklığı nedendir. Dün sabah elime almak zorunda kalmıştım poposunda biriken dışkısını temizlemek için ve birde bit pire ilacı sıkmak için önlem amaçlı, epey debelenmişti bu yüzden zarar görmüş olabilirmi bugün saldım uçuyor bir problem yok gibi ama nedir durumu bileniniz varmıdır acaba ?

eline aldığın için korkmuş hayvan ondan o kanat titremesi dışkısını kendisi temizler zaten gerek yok eline almaya dostum ssprey sıkma işinide keşke kuşu kendine tam alıştırıp o şekilde başlasaydın

Ya elime alalı da baya oldu hala etkisindeyse üzüldüm açıkcası :( Birazda arkadaş acele ettirdi abi havalar sıcak gidio sıkalım almışken filan diyerekten yaptık, bende hiç istemiyorum elime almayı biliyorum sevmediğini bana küsüceğini de hastalık durumu yoksa alırım gene gönlünü hastalanmasında bu kanat sarkıtması titretmesi filan hastalık olmasında düzeltirim aramızı :)

Geri