Karadeniz Pet

Acil...Bu şişlik Nedir ?

• Konbuyu başlatan NANKE
  • Başlangıç tarihi
geçmiş olsun yeni kuşunuz da hayırlı olsun

Kuşu dün akşam aldım arkadaşlar.Sanırım daha yeni olduğu için, hareketsiz duruyor.Yem falan yiyor ama ortama alışmaya çalışıyor sanırım. 2-3 güne alışır herhalde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 10:01 --

09ab38c0e822cfc71b09c9cf1097e66c.jpg

3-4 gün kafeste tutmana gerek yok kuşu 2. Gün kafesin icine sok elini parmagina gelsin cikar ve kafesin ustune koy orda kalsin etrafi daha iyi tanır daha cabuk alışır :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

3-4 gün kafeste tutmana gerek yok kuşu 2. Gün kafesin icine sok elini parmagina gelsin cikar ve kafesin ustune koy orda kalsin etrafi daha iyi tanır daha cabuk alışır :)

Zaten korkak bir kuş değil.Ele geliyor.Tabi alışması lazım.Ama hiç uçamıyor.Sanırım yavru olduğundan dolayı. :D

Zaten korkak bir kuş değil.Ele geliyor.Tabi alışması lazım.Ama hiç uçamıyor.Sanırım yavru olduğundan dolayı. :D

Zaten muhabbet kuşu çok uzun mesafeler uçan bir kuş türü değil evin içindede ne kadar uçabilirki :) uçamıyor derken hiç mi uçamıyor ?

Zaten muhabbet kuşu çok uzun mesafeler uçan bir kuş türü değil evin içindede ne kadar uçabilirki :) uçamıyor derken hiç mi uçamıyor ?

Çok az uçup yere düşüyor.Biraz da yan uçuyor.Elimden hemen yere doğru düşüyor.
Ben daha yavru olduğu için uçamadığını düşünüyorum.Belkide ilk defa uçmuştur.Zamanla alışacağını düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah Allah onu bir ustalara sormak lazım.

Ben daha yavru olduğu için uçamadığını düşünüyorum.Belkide ilk defa uçmuştur.Zamanla alışacağını düşünüyorum.Uçarken kanat sesi baya düşük, kanat tüyleri küçük olabilir, gelişmemiş olabilir.

Ben daha yavru olduğu için uçamadığını düşünüyorum.Belkide ilk defa uçmuştur.Zamanla alışacağını düşünüyorum.Uçarken kanat sesi baya düşük, kanat tüyleri küçük olabilir, gelişmemiş olabilir.

Evet tüylerden kaynaklı olabilir.

Neden ucamadığı belli oldu.Sağ kanat tüyü sanırım aldığım petshop tarafından çekilmiş, kaçmasın diye.Çünkü sağ kanat tüyünün bir tanesi yok.

Neden ucamadığı belli oldu.Sağ kanat tüyü sanırım aldığım petshop tarafından çekilmiş, kaçmasın diye.Çünkü sağ kanat tüyünün bir tanesi yok.

Vitaminleri eksik etmeyin çıkar tekrardan.

Geri