Karadeniz Pet

Acil cevap verirmisiniz lütfen :(((

AliTaylan

Yeni Üye
Kuşum sobanın üzerine kondu.Tam üstten kenarına biraz kalın çıkıntılı bir bölge üst kısmın kenarı. Ama saniyelik bişey di hemen uçtu. Ayaklarına su tuttum parmağımı 4 5 saniyede bir ıslatıp parmağına kondurdum sürekli parmak değiştirerek. Her zaman öten meraklı neşeli oyun oynayan kuş şuan sessiz sakin duruyor. Bişey olmuşmudur acil cevap verirmisiniz :( bi yerde ayaklarının soğuk ve sıcağı hissetmediği yazıyodu

Korkmuş olduğundan sessiz olması normaldir. Fiziksel yanık izi yoksa kısa zamanda kendine gelecektir.

İlginden dolayı çok teşekkür ederim abi. Valla oturdum ağladım o benim kardeşim evin bireyi gibi valla. Yok abi gövdesinde yanık yok değmedi zaten gövdesi sobaya . Sadece ayakları . Nolacak ?

Son düzenleme:
ayaklarina silverdin, madecassol gibi yanik kremleri, yoksa bepanthen falan surebilirsiniz az bi miktar. eger ayaklarinda kizariklik falan yoksa cok, dediginiz gibi duyu kaybi falan olacagini dusunmuyorum. simdi biraz korkmustur. o yuzden oyle sessiiz duruyodur. ciddi bi yanik yoksa bence yarina yine neselenir. yanik ciddiyse imkan varsa veteriner, yoksa yanik kremlerini duzenli kullanin azar azar. gecmis olsun. ustalar daha da yardimci olur size.

Son düzenleme:
Ayaklarında da yanık izi yoksa zamanla kendine gelip düzelecektir.

Çok teşekkür ederim ilginizden dolayı.
Peki bu kremleri veterinerden mi alıcam ? yoksa normal olan , insanların kullandığı kremler mi bunlar ?

Geçmiş olsun, bu seferlik ucuz kurtulmuşsunuz.
Bu olayın tekrar yaşanmaması için önlem alırsanız hem kuşunuz hem de
sizin için çok iyi olur.

Geri