petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil çok hasta.s

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Görkem KOÇSAN tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Görkem KOÇSAN

mrb. arkadaşlar muhabbet kuşumda bi iki gündür ishal halsizlik vardı, bugün elime aldım tükürük gibi elime kustu baya bi kustu ne yapabilirim acil yardım lütfen:S

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşunuzun resmini yükleyebilirmisiniz?

3. Görkem KOÇSAN

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    resimleri büyütüp acamadım ama.. kuşun sindirim sorunu olabilir, cereyanda kalmış olabilir,

kuş kumu kullanıyor musunuz kuşunuza? vitamin veriyor musunuz? Vitamini fazla verince de böyle sıkıntılar olabiliyor aklınızda olsun..

5. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz usutmus gibi duruyor, yakin zamanda banyo yapti mi ya da cereyanda kaldi mi?

6. Deren Görkem YETİKER

resimler büyümüyor ama üşütmüş gibi geldi bana diken diken olmuş kuş yazık :( bana da olmuştu böyle hemen ishal olduğunun ilk günü ishal ilacı kullandıım zaten 4-5 gün içerisinde geçiyor ağır değilse sonra da vitamin vermiştim. bir de yulaf ishale iyi geliyormuş haberiniz olsun

7. Görkem KOÇSAN

vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim ama malesef fotoğrafı çektikten 1-2 saat sonra kafesin dibinde nalları dikmiş vaziyette buldum.s yeni yavru aldım inş. bunun ömrü uzun olur.

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun, üzüldüm simdi.. :(

9. Deren Görkem YETİKER

üzüldüm :( umarım yeni aldığınız uzun ömürlü olur.. ben yanında cam bile açmıyorum hasta olur diye çünkü bende bundan öncekini cam açtığımdan dolayı üşüttüm,kurtaramamıştık.. o yüzden şimdi çok dikkat ediyorum..

10. Görkem KOÇSAN

çok teşekkür ederim Deren hanım , yalnız ben inanın öyle bakmıştımki, benimki bakmamazlıktan ölmedi aşırı bakmaktan öldü, hani sakınılan göze çöp batar hesabı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

kuş kumu kullanmadım dediğiniz gibi avi. vitamin almıştım hergün suyunu değişip veriyodum,ondan olmuş olabilir.

11. blackghost89

blackghost89 New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun :(

bende avi vitamin kullanıyordum bıraktım. dişi kuşum dışkısı açık yeşile döndü ondan muhtemelen. normal zamanda değilde ihtiyacı olduğunda kullanırım. suların içinde bal var şu an :)

Sayfayı Paylaş