petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil dişi kuş erkek kavgasi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

dişi kuşum erkek olana tutunma yerlerinde dursun masina izin vermiyor sadece kafesin dibinde dururyor neden böyle bişey yapiyor tutunma yerine gelince didip aşagiya atiyor neden acaba yuvalık flnda taklili.

2. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Kuşlarınız eş değil yuvalık taksanda verim alamazsın dişi kendi eşini seçsin daha iyi olur

3. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

kuşlar ne zamandır eş daha doğrusu galiba eş değiller ve dişi erkeği istemiyor galiba

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

normal de cok iyi anlaşiyolardi. dostum son 2 gundur böyle yapiyolar. neden olabilir. mesela 2 gun once erkek dişiyi temizliyor vs vs .hata bir birbirne yem bile veriyolardi.

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

erkek olanı agustos da almiştim dişi de mayis ayinda bana hediye gelmişti kendi si seçmişti dişi erkek olanı

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

başka yardım edecek varmi arkadaşlar.

7. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

arkadaşlar daha yardim edece yokmu...

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

kocaman forumda 2 kişi mi biliyor bu konu hakinda arkadaşlar lütfen yardım edin...

9. Mana
    Gizli

Mana Guest

Ben pek bilmiyorum ama belki erkek çiftleşmek istiyor olabilir dişi de hazır olmadığından onu çevresine yaklaştırmıyo olabilir.başka kafes varsa ayırın kafesleri yanyana koyun bakalım özleyecekler mi birbirlerini.kafes yoksa en azından erkeği yan odaya alın dişi çağıracakmı isteyecekmi erkeği diye deneyin.biraz değerini bildirin erkek mubişimizin :)

10. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bencede çiftleşme isteklerinden dolayı olabilir biri hazır diğeri hazır değilse ondan didişiyorlardır.

11. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

ayni sorunu bende yaşadım kuslari 1 gün ayirdim tekrar birlestirdim olmadi sonra 1 hafta ayri kaldılar ve herşey düzeldi ama yem için de kavga ediyor temliklerde yemi hic eksik etme ve sanırım tüy değişiminde sitresli oluyorlar onunda etkisi olur

Sayfayı Paylaş