Karadeniz Pet

acil dişi kuş erkek kavgasi

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
dişi kuşum erkek olana tutunma yerlerinde dursun masina izin vermiyor sadece kafesin dibinde dururyor neden böyle bişey yapiyor tutunma yerine gelince didip aşagiya atiyor neden acaba yuvalık flnda taklili.

Kuşlarınız eş değil yuvalık taksanda verim alamazsın dişi kendi eşini seçsin daha iyi olur

kuşlar ne zamandır eş daha doğrusu galiba eş değiller ve dişi erkeği istemiyor galiba

Kuşlarınız eş değil yuvalık taksanda verim alamazsın dişi kendi eşini seçsin daha iyi olur

normal de cok iyi anlaşiyolardi. dostum son 2 gundur böyle yapiyolar. neden olabilir. mesela 2 gun once erkek dişiyi temizliyor vs vs .hata bir birbirne yem bile veriyolardi.

kocaman forumda 2 kişi mi biliyor bu konu hakinda arkadaşlar lütfen yardım edin...

Ben pek bilmiyorum ama belki erkek çiftleşmek istiyor olabilir dişi de hazır olmadığından onu çevresine yaklaştırmıyo olabilir.başka kafes varsa ayırın kafesleri yanyana koyun bakalım özleyecekler mi birbirlerini.kafes yoksa en azından erkeği yan odaya alın dişi çağıracakmı isteyecekmi erkeği diye deneyin.biraz değerini bildirin erkek mubişimizin :)

Bencede çiftleşme isteklerinden dolayı olabilir biri hazır diğeri hazır değilse ondan didişiyorlardır.

ayni sorunu bende yaşadım kuslari 1 gün ayirdim tekrar birlestirdim olmadi sonra 1 hafta ayri kaldılar ve herşey düzeldi ama yem için de kavga ediyor temliklerde yemi hic eksik etme ve sanırım tüy değişiminde sitresli oluyorlar onunda etkisi olur

Geri