petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil.Erkek Kuşum Uçamamiyoru Neden

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşlar bu sabah kuşlarimi evin içinde saldim kuşlar 2 aydır bende. dişi kuşum gayet güzel uçuyor ama erkek kuşum uçuşa kalikliyor sonra yere tekrar iniyor bunun nedendı nedır. 1 ay önce geldiğinde de öyle di uçamyi falan bilmiyor sanıdım ama ara ara salmiştim öğrensin diye yine aynı.

2. Tuan MAKSEL

benımde dişi kuşum kısa uçuşlar yapıyor ve alçakdan ucuyor poposu şiş yumurta olcagını sanmıyorum kuş sureklı uyuyo yaglanmadandır dedı arkadaşlar ama emin degılım

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yağlanmayi nasıl çöze biliriz peki bunu biliyormsun kardeşim yardımcı olursan sevirim...

4. armand0

armand0 Guest

Erkek kuşun kanatlarını kontrol ettinizmi ve kanatlarının açık bir şekilde resmini çekme imkanınız varsa daha faydalı yardımcı olabiliriz kanat tüylerine dikkat edin

5. armand0

armand0 Guest

Bu arada yağlanma için suyuna 4 5 damla limon sıkabilirsiniz ve nijeri kesmelisiniz tabi yağlanmadan dolayı ise

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuş durmadıgı için o şekil foto çekemiyorum malesef ne gibi bir açilma mesela ? limon sıkınca dişer kuşa zarar verirmi. ?

7. armand0

armand0 Guest

Aldığınız yer petshop ise bazıları kanat tüylerini kesiyorlar kuşlar insana alışsın diye forumda gördüm bu tür vakaları limonun kuşlara bir zararı olmaz

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Petshop Değil Normal Bir Kuş Sattan Yeri...

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşlar başka yardım edecek yok mu. kuşu alali 2 ay oluyor...

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yardım eden yokmu başka arkadaşlar...

11. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım bu cevaplar yeterli değilse sen en iyisi birkaç resim koy, bu şekilde daha fazlasını bekleme.

Sayfayı Paylaş