petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil gibi sanki

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mali21 tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Mali21

Mali21 Guest

arkadaşlar kuşu kendini sürekli kabartıyor gided gide daha çok oluyor soğuk almış herhal buna evde çözümler bekleriz suyuna c vitamini attım

2. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Bu aralar bütün kuşlarda bu var heralde benim kuşda öyle :D

3. Mali21

Mali21 Guest

avi astım
    ı verbilirmiyim?

4. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    eczaneden zitromax veya azomax toz alın. her gün suyunu değiştirerek 3/5 dolu suluğa 1 nohut tanesi kadar koyup karıştırıp verin. Maksimum 6 gün, minimum 5 gün bu şekilde uygulayın.

Ben sonuç aldım.

5. Mali21

Mali21 Guest

Hüseyin sapla bunun evde tedavisi varmı malum bütçe sıkıntısı bizim kuşa bakınca içim acıyor

6. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Suyuna Limon damlat kardeşim ondan iyi C vitaminimi var :)

#6 Adem HEND@N, 5 Mart 2015
    Son düzenleme: 5 Mart 2015
  7. Mali21

Mali21 Guest

kardeş limon eşki değilmi yermi aceba ama kusu kafesin yanına koydum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

Yetkililerden cevap bekliyorum?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

arkadaşlar yeni farkettim kuşumun dışkısı yeşil ?

8. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    dediğim şekil uygulayın. masrafınız maksimum 10 lira olur. azomax toz 5-6 liradır.

9. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    dışkı resmi eklemenizi tavsiye ederim, kuş ishal olmuş olabilir, bu yüzden kabarıyor olabilir, avidare gibi petshoptan alınacak ilaç iyi gelebilir, geçmezse antibiyotik önerebilirim, limon vermeyin, soğuk algınlığında bile işe yaramaz...

10. Mali21

Mali21 Guest

[​IMG] kardeş internete buldum ama aynısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:11 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

11. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ilk resimdeki gibiyse ishal yok, soğuk algınlığı olabilir, gerçi bir çok neden olabilir kabarmanın, soğuk algınlığından eminsen tylan, ornimix, baytril gibi antibiyotiklerden birini kullanabilirsin, aviastım varsa elinde ve kuşun durumu kötü değilse önce onu kullan...

12. Mali21

Mali21 Guest

kardeş ötmeye karşı duyarsız kuş sesi açınca 3 dk bi ötüyo avi astım var şuan suyuna vitamin takviyesi yaptım c vitamini ve kalilöferin yanına aldım ballı kraker verdim susasın diye o vitamini döküp aviastım koyayımmı?

13. Ahmet Kesera

Sayfayı Paylaş