Karadeniz Pet

Acil, hemde cok acil :(

• Konbuyu başlatan kagan kose
  • Başlangıç tarihi
K

kagan kose

Guest
Yaa kusum bu aksam bisey yuttu ama ne yuttugunu goremedim pekte bisi yoktu. Kusmaya basladi bi arkadasim kusun kusuyor dedi. Surekli gozlerini kapatiyo halsizlesti ve kanatlari acik. Cok halsizlesti. Nolur nasil gecer bilgisi olan var mi ya. Napicami bilmiyorum. Gozleri kapali sekilde duruyo suan :(
6YRgb3.jpg

q9q6nV.jpg

2v7LRO.jpg

kanatlarının açık olması ya sıcaktan dolayı veya kuş uzun süre uçtuysa yani yakalamak için kovaladıysan yorgunluktan olabilir . gözlerinin kapalı olması hakkında bi fikrim yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

kanatlarının açık olması ya sıcaktan dolayı veya kuş uzun süre uçtuysa yani yakalamak için kovaladıysan yorgunluktan olabilir . gözlerinin kapalı olması hakkında bi fikrim yok

Peki kusma olayı. Yani kendiliğinden geçer mi ?

Kuşun sol ayağının rengi gri mi resimden mi öyle görünüyor ?

ne yuttu acaba? geçermi geçmezmi bilemiyorum kardes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

evet sol ayagında morarma var gibi yoksa fotoda mı öyle çıktı

Bana kalırsa karanlık odada kalıp sakinleşmesini bekleyin. Yapılacak birşey yok gibi.

su falan içmiyomu zehirlemiş olmasın

su falan içmiyomu zehirlemiş olmasın

Bu olaydan sonra ictigini gormedim. Yo sanmiyorum gayet guzel oynuyodu bi anda oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:42 -->-> Daha önceki mesaj 03:42 --

Bana kalırsa karanlık odada kalıp sakinleşmesini bekleyin. Yapılacak birşey yok gibi.

Aynen yarinda boyle okursa veterinere gitmem gerekcek.

geçmiş olsun yarını bekle bencede

Gözünüz aydın sabırlı olun ve onu dinlenmeye bırakın.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Normal bir hastalık belirtisi olsa yardımcı olabilir arkadaşlar. Olay direk fiili ve ani olunca en güzel çozumu veteriner. Geçmiş olsun

rica ederimm. nasıl oldu kuşun iyileşti mi ??

Hayit hâlâ ayni ya .s veterinere gittim fotograflarini gosterdim videosunu falan. Ayrica durumu detayli anlattim. Antibiyotik verdi suyuna toz. 1 hafta onu kullanicam. Gecenlerde petshoptan balli kraker almıştım ve hemen hemen bir günde bitirmisti ondan mi oldu bilmiyorum

zaten ballık kraker denilen şey bal değilmiş yapıştırıcıymışş bence kullanma bi daha

zaten ballık kraker denilen şey bal değilmiş yapıştırıcıymışş bence kullanma bi daha

Dogru ama iyi biyerden almıştım. Ondan olmus olsa hemen olurdu ama dun olmasi sacma. Ne guzel hareketliydi bi anda boyle oldu. Veteriner hisi yutmaz dedi mide yok kursak vardir kuslarda dedi. Sanki bilmiyorum. Ama benim kus yerlerde gezmeye bayiliyor ne gorse agzina aliyo benimde aklıma o geldi bisi yuttu secenegi yani