petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil kakasını yiyor!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    kuşum 0-4 aylık erkek bugün gördüm kakasını yemeye başladı kotumalıkta var yemide var ama inip kakasını yiyor. napacağım kaka yemesi zararlımıdır??

2. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Hasta olur kakasini yerse benim mubiste de ayni sorunvar kafeste assagi inip kafes altindaki izgaranin altina girip ord yerken yakaladim bende izgaranin altina agac koydum ustunede tas biraktim altina giremiyor artik boyle bi cozum buldum her hafta tasi ve agaci temizliyorum sicak su sirke filan

3. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    nasıl birşey banada önerin

4. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    kafeste kalamar kemiği var mı?

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    verdiginiz yem kalitesiz ise, veya minarel blogunu kafese koymazsanız, mineral eksikligine baglı olarak kendi dışkısını yeme ihtiyacı duyar.. dıskı yemeden vazgecene kadar kafes temizliği öneririm size, bakteriler gagasına bulasırsa mantar başlayabilir kusunuzda..

6. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    kafeste gaga taşı var 2 tane yemin markasıda bonnie budgie.. yem kalitelimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:12 --

cevap verin

Sayfayı Paylaş