petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil kanadi kanadi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Anıl ATIŞ tarafından 26 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    http://i.hizliresim.com/LAlAPZ.jp . ne oldu analamdim be yapcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

Img 20160326 192736 - Hızlı Resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

Guncelll..............

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    tetrat alın kapsulün içindeki tozla yaraya sürün kanama durur ve mikrop kapmasını engeller kan durduktan kabuk bağlamaya başlayınca teramisin ile devam edersiniz benim kuşun kafası patladığında ben böyle yaptım.

3. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Bu tür durumlarda çok hassas olmalısınız.Yara kurusa bile kuş kaşınırsa yara tekrar açılır ve kötü bir hal alır.Bu yüzden yaralanan yerini kaşımaması konusunda takipte olun.Bu tür bir durum benim tanıdığımın başına gelmişti ve kuş malesef can verdi.

4. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

Kardesim şimdi özetliyor kanat kanadı kanayan yer kan durdu Sol göğsüne yapıştı kan orayı kaldırıyor orayı şu sıktım spreyler kanamiyor evde tentiriyodit de yok evde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:18 --

Kasimasini engelledim

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    o zaman oksijenli suyla yaraya biraz sürün mikrop kapmasın saten kanama durmuş kuş bir kaç gün durgun durur bu sıralar krem sürersiniz ve mama ve vitamin bastırırsınız kendini toparlar inşallah.

6. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

Resul kardeşim kanamayı ama arada ağzını yaraya götürüyor suan çok kötü oldum ölmez

7. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Ağzını yaraya götürmemesini sağlayın.Eğer genç ve canlı bir kuşsa tedavileriniz boşa gitmeyecektir merak etmeyin.

8. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

Allah razı olsun durdu

Sayfayı Paylaş