Karadeniz Pet

Acil ! Kuşum ezildi!

siyahi

Meraklı Üye
Arkadaşlar çok üzgünüm yardımcı olun. Oğlum oyuncak arabasıyla oynarken kuşun üzerinden geçmiş. Uçarken biraz yalpalıyor ve hiç yürüyemiyor. Ayağı kırılmış olabilir. Bulunduğum ilçede veteriner yok ama yarın başka ilçelerde veterinere götüreceğim. Yarına kadar ki süreçte ne yapmalıyım. Çok üzgünüm elimden birşey gelmiyor.

geçmiş olsun inşallah iyleşir tez zamanda aygı kırlımış ola bilir ucucrmayın kuşu veterinere yarın götürrün inşalalh iyleşir :(

Inşaallah... Yarına kadar ki süreçte neler yapayım.

büyük olasıkla sol ayak tutamadıgıg inçildi veya kırıldı

Geçmiş olsun bu durumlarda tıbbi müdahale gerekir kendiniz bişey yapmaya çalışmayın zarar verirsiniz.

tülleri sök tüneği sök yerde dursun ve yerlere yem serp .... ucurtma sabit kafeste dursun elinede fazla alma veterineden gelince dumu paylaş yarın

Yakın çevremde veteriner yok, gitmeyi düşündüğüm yer arabayla 1 saat Uzaklıkta. Inşaallah düzelir, eskisi gibi olur mu ki. :(

kırık degilse cabuk düzelir 15-20 güne amma kırıksa topal kala bili iyiy bir veteriner götür

Kuşun yüzünde acı çeker gibi bi ifade var valla açık yer varsa 1-2 saat da sürse yol götürüp gösteririm ben olsam sabaha kadar acı çekmesi daha kötü ama yoktur bu saatlerde açık yer sen en iyisi yumuşak bi zemine koy kapat ışığı hayvan uyusun çok hareket etmez zaten

Inşaallah kırık değildir. Bandırma'da veteriner bilen var mı?

İnternetten bak çıkar

Kuşun yüzünde acı çeker gibi bi ifade var valla açık yer varsa 1-2 saat da sürse yol götürüp gösteririm ben olsam sabaha kadar acı çekmesi daha kötü ama yoktur bu saatlerde açık yer sen en iyisi yumuşak bi zemine koy kapat ışığı hayvan uyusun çok hareket etmez zaten

Abican, tanıdığım olsa da telefonla arayıp şimdi götürsem. Ama yok bildiğim

Abican, tanıdığım olsa da telefonla arayıp şimdi götürsem. Ama yok bildiğim
Sen en iyisi sabahı bekle kardeşim kafesin zeminine yumuşak bişey koy içi pamuklu bez gibi bişey yeminide dok önüne sabah erkenden bi veteriner inşallah bulursun kardeşim.

Of çok üzüldüm canim benim yaa nasil masum duruyor
Bana sorarsaniz başka ilçe yerine il merkezine götürün
İnşallah kirik degildir de iyileşir
İncindiyse de basamaz şu an zaten
Tünekte ya da yerde tek ayagiyla dursun uyusun işigi kapayin strese girmesin iyice

Araba çok mu büyük nasil üstünden geçti?

Son düzenleme:
Sen en iyisi sabahı bekle kardeşim kafesin zeminine yumuşak bişey koy içi pamuklu bez gibi bişey yeminide dok önüne sabah erkenden bi veteriner inşallah bulursun kardeşim.

İnşaallah abican. Yarının beklemekten başka çarem yok şu an. Bandırma da tanıdık Kuşçular var ama ulaşamıyorum şu an.

İnşaallah abican. Yarının beklemekten başka çarem yok şu an. Bandırma da tanıdık Kuşçular var ama ulaşamıyorum şu an.
Geçmiş olsun kardeşim gelişmelerden haberdar et bizi de

Eyvallah, Allah Razı olsun abican. Ederim tabiki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

Of çok üzüldüm canim benim yaa nasil masum duruyor
Bana sorarsaniz başka ilçe yerine il merkezine götürün
İnşallah kirik degildir de iyileşir
İncindiyse de basamaz şu an zaten
Tünekte ya da yerde tek ayagiyla dursun uyusun işigi kapayin strese girmesin iyice

Araba çok mu büyük nasil üstünden geçti?

Araştırdım, ilgili arkadaşların tavsiye ettiği bir veteriner var. Oraya götüreceğim inşaallah.
Oyuncak kamyon araba.

Geçmiş olsun.
İnşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.
Son durum hakkında haber bekliyoruz.

geçmiş olsun :( yazık olmuş kuşa

Geri