Karadeniz Pet

Acil kuşumun cinsi

aslan14

Yeni Üye
ARKADAŞLAR KUŞUMUN YENİ RESİMLERİNİ YÜKLEDİM CİNSİYETİ VE YAŞI SİZCE NE OLABİLİR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN YORUMLARINIZA TEŞEKKÜRLER

rYovkV.jpg

pvpVJJ.jpg

rYovb1.jpg

y2r9XM.jpg

LdW0mz.jpg

4-5 aylık gibi geldi bana dişi çek

" Acil " kelimesini konu başlığında kullanarak konu açmayınız..

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocam yorumun?

Son düzenleme:
Neden acil? yeni aldınız ve cinsi ve yaşı konusunda emin olup gerekirse değiştirmek mi istiyorsunuz? Aciliyetin sebebini belirtebilir misiniz?

Neden acil? yeni aldınız ve cinsi ve yaşı konusunda emin olup gerekirse değiştirmek mi istiyorsunuz? Aciliyetin sebebini belirtebilir misiniz?

hata yapmış arkadaş daha yeni olduğu için birdaha yapmaz diye düşünüyorum :)

Aramız fena kötü alalı bir ay oldu hala ben varken hiç bir şey yemiyor. Balkonda veya odada tek başınayken 1 saat yalnız bırakıyorum. Ozaman yemliğe inip bir şeyler yiyor. Yerken beni görürse tüneğe çıkıp oturuyor. Sevsen sevdirmez, güzel sizden anlamaz biri yahu.. Ben erkek diye biliyordum bir işin uzmanlarına sorayım derken ACİL Butonuna bastım:mad: ACİL=YARDIM=İMDAT ya da arka arkaya tekrarlanan sözler daha çok ilgi çekiyor galiba genelde başlıklar böyle.

Geri