Karadeniz Pet

Acil lütfen yardım edin! ölecek gibi :(

• Konbuyu başlatan Zeybek29
  • Başlangıç tarihi
Z

Zeybek29

Guest
Arkadaşlar kuşumun durumu iyice kötüleşti. Ayakta bile zor duruyor düşdü düşecek neredeyse. Ne yapmam lazım lütfen ACİL yardım edin ! :( :confused:
İşte fotoğrafları :(

:(:(:confused::confused:

hocam veterinere götürdünüz mü? oldukça kötü gibi görünüyor.

Bende çok götürmek istiyorum ama maalesef burada veteriner yok. Var fakat büyük baş hayvanlara bakıyor. :( :( :(

Cok gecmis olsun arkadasim bir uretici abimden duydugumu soyluyorum sarimsagi döv sumakla karistir bi kasik zeytin yagi üçünü iyice karistir sonra kürdan ile ağzına yandan koy

Felaket haberciliği yapmak istemem ama sanki son aşamaya gelmiş.
Rabbimin mucizelerine kalmış. Dilerim inşallah yanılıyorumdur...

Veteriner buldum. Ama hava çok soğuk götürürken sorun olmaz demi arkadaşlar? :(

Kapali bseyde götür araban varsa arabayla goturmeye calis yada dediğimi yap dostum sarimsak anbiyotik gibi sabaha hic bseyi kalmaz inşallah

Arabam yok. Mecbur dolmuşla götüreceğim. Olmazsa senin söylediğini de uygularım , teşekkürler. Sarımsak ile sumaktan ne kadar koyayım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

:confused::confused::confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam zaman kaybetme veterinere götür hemen, sonuçta can bu can... acele etmelisin bence

Kusunuz sıcak yerde kalsın durumu hiç iyi görünmüyor çok geçmiş olsun inşaallah düzelir veterinere goturmelisiniz

Geri