petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil Muhabbet kuşum çok halsiz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan YILDIZ tarafından 29 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Hakan YILDIZ

Hakan YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 1-2 saat önce neşe içinde olan kuşum, ben yemekten kalkınca halsiz bir şekilde altta durduğunu gördüm. gözlerini kapatıyordu. Aldım su verdim, aspirinli su verdim. Biraz kendine geldi ama hala sıkıntılı. Tünekte şimdi durabiliyor. Ne yapabilirim nasıl bir çözüm önerirsiniz acil lütfen..

2. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Kuşun resmi yok mu
    Bu bilgiden başka bilgiler olmadan hiçbir yardım alamazsın

3. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Yediği bir sey dokunmuş olabilir veya üşütmüş olabilir.Hemem aspirin vermeseydiniz.Teşhis koymak gerek önce

4. Hakan YILDIZ

Hakan YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    Kalp atışları inanılmaz artmıştı. kalp krizinden şüphelendik ve verdik. Başka seçeneğimiz yoktu. Şimdi tırmanmaya başladı biraz toparladı. Kalp atışlarının normale döndüğünü hissediyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

fotoğraf çektirmiyor, kaçıyor. biraz toparladı kendini artık tünekten tüneğe geçiyor, tırmanıyor fln. Çok korkuttu.. İlk onu hareketsiz görünce kötü oldum.

Sayfayı Paylaş