Karadeniz Pet

acil satılık yavru

Adem DOYMAZ

Yeni Üye
ilan iptal satılmıştır

Son düzenleme:
Maşallah fiyat gayet uygun ve kuşta güzel bir lutino..

özel mesaj attım, müsait olduğunuzda buluşabiliriz.

Maşallah fiyat uygun ve çok güzel bir lutino hayırlı satışlar :) Ezel abim kaçırmaz bu kuşuu :)

Wala ankarada olsa 1 dk durmazdim hayrli satislar

Kuş alınmıştır,tecrübe sahibi arkadaş kuşun duruşundan sağlıklı olup olmadığını anlar. @Adem beyin kuşları gayet sağlıklı,ilgili,güleryüzlü,misafir perver bir üreticidir kendisini buradan selamlıyor hayırlı satışlar diliyorum.

Kuş alınmıştır,tecrübe sahibi arkadaş kuşun duruşundan sağlıklı olup olmadığını anlar. @Adem beyin kuşları gayet sağlıklı,ilgili,güleryüzlü,misafir perver bir üreticidir kendisini buradan selamlıyor hayırlı satışlar diliyorum.
Hayirli olsunnn guzel bir kus gercekten

teşekkür ederim ezel bey,hayırlı olsun,takla atmayı çok seviyor farkedersin zaten tünekte takla atıyor,ilk defa bu kuşta gördüm.

teşekkür ederim ezel bey,hayırlı olsun,takla atmayı çok seviyor farkedersin zaten tünekte takla atıyor,ilk defa bu kuşta gördüm.

Adem bey, taklayı henüz gerçekleştirmedi lakin kendini sevdiriyor kaşıtıyor şimdi farkettim.Sizi tebrik ederim böylesine bir kuş yetiştirmiş ve iyimser biri olduğunuz için.Adem beyin bütün kuşlarına kefilim." insanlar bu siteye bilgi amaçlı giriyor ama düşünmedikleri nokta şu"bu sitede gerçekten iyi insanlar var ve var olacaktır." Tanıştığımıza memnun oldum adem bey,muhabbetimizin daimi temennim.

mesajlara anca akşam bakıyorum ezel bey sabah telefondan ulaşınca söz vermiş oldum,anne baba bende eğer onlar satılmazsa ben İstanbul dışındayken abim gelip arada kontrol edicek yeni yavrulardan inş size veririz.

mesajlara anca akşam bakıyorum ezel bey sabah telefondan ulaşınca söz vermiş oldum,anne baba bende eğer onlar satılmazsa ben İstanbul dışındayken abim gelip arada kontrol edicek yeni yavrulardan inş size veririz.

sağlık olsun
inş. yavru lazım banada sade renkli

bende çok memnun oldum,o sizin iyiliğiniz,muhabbetimiz allah izin verdiği sürece devam eder,yeni dostluklar güzeldir,burda herşey ticaret,bilgi değil dostluk ve arkadaşlığın da olması çok güzel,bütün yavruları özellikle ele ve oyuna alıştırırım,kendini kaşıtmayı çok seviyor parmağını uzatman yeter kendi gelip kaşımaya başlar,biraz alışsın takla atmaya başlar.

bende çok memnun oldum,o sizin iyiliğiniz,muhabbetimiz allah izin verdiği sürece devam eder,yeni dostluklar güzeldir,burda herşey ticaret,bilgi değil dostluk ve arkadaşlığın da olması çok güzel,bütün yavruları özellikle ele ve oyuna alıştırırım,kendini kaşıtmayı çok seviyor parmağını uzatman yeter kendi gelip kaşımaya başlar,biraz alışsın takla atmaya başlar.

İyi dilekleriniz için teşekkürler adem bey.
Adem beyin diğer ilanlarınıda kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Hayırlı olsun Ezel..

Geri