petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil ! Sokakta bulunan yavru serçe

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanustunbas tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar biliyorum muhabbetkuşları hakkında sorularınz, konu başlığı ama sitede en çok ilgi çeken yer burası. o yüzden buraya açtım. sokakta muhtemelen yuvadan düşmüş, henüz uçamayan bir serçe bulmuş annemler. henüz uçamıyor, ama güzel ötüyor görüntüsü canlı ama üşüyor muhtemelen. nasıl ısıtabiliriz, nasıl yemeğiini yedirebiliriz ? bakan var mı daha önce serçe ? bekliyorum yardımlarınızı...

2. ismail kaan

havalar sıcak zaten ama ampul felan mı asanız ama hiç bi fikrim yok bunu google amcaya sorun derim :D

3. Mehmet Alim CANDEMİR

Önce plastik su şişesine sıcak su koy suyuda kuşun yanına koy su soğudukça değiştir, ısıyı hep aynı derecede tutmaya çalış. Sonra pirinç unu, mısır unu, dövülmüş bisküvi, irmik bunları bir kapta karıştır su ekleyerek puding kıvamına getir. Şırınga veya kibrit çöpünün arka kısmıyla yedirmeye çalış. Birde bardak altlığına su koy içebilcek kadar büyüdüyse içer. Sorun olursa özelden ulaşabilirsin..

4. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    çok teşekkürler cevaplarınız için. umarım yaşatırım.

5. Reis64

Reis64 Guest

6. Mehmet Alim CANDEMİR

Bu arada verdiğim karışıma yumurtada ekleyebilirsin ama sarısını çok fazla verme.

7. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
  8. Tuğrul KAYA

Şakamısın bilerekmi yapıyorsun. her konuda aynı şeyi sormuşsun hepsindede (genelde) cevap verilmiş. İnsanların konularını pisletiyorsun arkadaşım. Bu hoş bir davranış değil. zaten cevap vermişler. Amacın ne onu anlamadım?

Sayfayı Paylaş