Karadeniz Pet

acil solunum yolu rahatsızlığı sanırım

kuşun durumu ne arkadaşım iyileşme belirtileri var mı?

kuşun durumu ne arkadaşım iyileşme belirtileri var mı?
[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] sağolsun onun söylediyi ilaç faydalı geldi şuan tedavi devam ediyor iyileşme var kuyruğunu sallamıyor ve çok uzun aralıklarla ağzını açıp kapatıyor.

Soguk alginligidir buyuk ihtimal.veterinerin verdigi ilacta antibiyitiktir.dikkat et.cunku organlari mahveduyo antibiyotik.yaglanma ile alakasi yok.bir ihtimal kalp sorunu da olabilir.elibe alnaya calisma bu ara.korkmasin

Soguk alginligidir buyuk ihtimal.veterinerin verdigi ilacta antibiyitiktir.dikkat et.cunku organlari mahveduyo antibiyotik.yaglanma ile alakasi yok.bir ihtimal kalp sorunu da olabilir.elibe alnaya calisma bu ara.korkmasin

veterinerin verdiği ilaç çare olmadı bende tekrar gitmedim önceki cevaplarda bir arkadaş zitromaz önerdi onu kullanıyorum doğal vitamin takviyesi ve papatya çayı verdim şuan iyi görünüyor. çift oldukları için elime almıyorum.

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] sağolsun onun söylediyi ilaç faydalı geldi şuan tedavi devam ediyor iyileşme var kuyruğunu sallamıyor ve çok uzun aralıklarla ağzını açıp kapatıyor.

gecmış olsun yardım edebıldıysem ne mutlu bana

Geri