Karadeniz Pet

Acil yardim 15 dk once hicbirseyi yoktu simdi bu halde

polatmehmet65

Yeni Üye
Kuşumun hiçbir şeyi yoktu 15 dk önceye kadar şimdi bu halde ne yapmalıyım neden olmuştur birden bire.başka kafese aldım ayırdım diğerinden. Acil yardım arkadaşlar
VVnAOR.jpg
[/url][/IMG]

Kuşumun hiçbir şeyi yoktu 15 dk önceye kadar şimdi bu halde ne yapmalıyım neden olmuştur birden bire.başka kafese aldım ayırdım diğerinden. Acil yardım arkadaşlar
VVnAOR.jpg
[/url][/IMG]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

Görünüyor mu fotoğraf ben görebiliyorum

Tüyler kabarık değil. Ayaklar soğuk gibi. Hareket ettiremiyor gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:13 -->-> Daha önceki mesaj 01:10 --

Biraz hareketlendi gibi sanki hiçbirşeyi yoktu.birden bire oldu.tünekte tutunamıyor gibiydi fark ettim.hasta kuş gibi değil gözler boş bakmıyor neden olduğunu anlayamadım

Tüyler kabarık değil. Ayaklar soğuk gibi. Hareket ettiremiyor gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:13 -->-> Daha önceki mesaj 01:10 --

Biraz hareketlendi gibi sanki hiçbirşeyi yoktu.birden bire oldu.tünekte tutunamıyor gibiydi fark ettim.hasta kuş gibi değil gözler boş bakmıyor neden olduğunu anlayamadım

ayakların fotosunu çekermisin ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:37 -->-> Daha önceki mesaj 01:36 --

benım mubısımde boyle oldu veterıner b vitamını eksıklıgı dedı kaybettık felc vurmustu

Sabah kalktığımda ölmüştü. Sapa sağlam kuştu anlamadım.Sağolun arkadaşlar

Bir yere carptimiydi yada sıcak soğuk oldumu hiç ...felcede benziyor

Kesinlikle çarpma falan olmadı ayrıca kuşların yeri hep sabit kesinlikle ceyran da kalma falan da olmadı. Ne olduysa yarım saat 1 saat içinde oldu.

bu yarım saat 1 saatlik iş değil muhabbet kuşları hastalığını saklar vahşi doğada yem olmamak için dirayetli görünür neyse ecel artık geçmiş olsun...

Geri