petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil Yardım arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    5.5 aylık konuşan bir Kuşumuz var Çiko adında onun yanına 1.5 aylık dişi koysam dişi kuşu alıştırır mı bize? Denemiş görmüş veya bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Benimde öyle eğittim kuşum var eğer kuşlar ayrı kafeste kalıcaksa olabilir ama zamanla birbirlerine baglanabilirler yani sizi unutabilirler riskli

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    İki kuşuda aynı odada ayrı kafeslerde mi tutayım. Bunları aynı kafese koysam nolur?

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    aynı kafeste kalan kuşlar genelde insanlardan uzaklaşıyor yani benim tavsiyem ayrı kafeslerde tutun beraber oynamak isterseniz alın ele alışkın olanı omzunuza felan digeride gelip konacaktır size .

5. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    tamamen sana baglı ilglenirsen sorun olmaz oda alisir ilk kuşun kadar olmasada ele falan gelir ilgilenmezsen birbirlerine baglanir seni unutur eskiye göre pek yüz vermez sana erkek .) adamlar 30 kuşu egitiyo yan yana yapmadiklari numara yok kuslarin tamamen ilgi alaka yani..

6. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Olmadı dediğiniz gibi yapim. Şu an ayrı odalarda dişiyi eğitmeye çalışıyorum fakat odalar içiçe olduğu için nafile sesleri gidiyor birbirine ötüşünce birde dediğiniz yöntemi denicem umarım faydasını görürüm teşekkür ederim

7. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Valla sesi duydukça sese odaklanıyolar.benimki yan dairedeki kuşun bile sesine cevap veriyo

8. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Sanırım çok çokk fazla haklısın.Ama benim korkum erkek kuşun dişiye uyması

9. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    O doganin Kanunu uyacak mecbur .)

10. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Hiç sorma ya kapıları kapatıyorm gene aynı sesi duymaları yetiyor karşılıklı ötüşüyorlar birbirini çağırıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:27 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

Hahah :)) imkansızı kovalıyorum desene o zaman

11. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    kasım ayında erkek kuşumu almıştım. yanına dişiyi şubat ayında aldım. erkek elime alşıktı. artık onla ilgilenir diye ben ilgilenmedim ikisiylede. yaklaşık 2 haftadır kafese parmağımı soktuğumda dişide kemirmeye geliyor birlikte kemiriyorlar, ama hala ürkek ilgili olursanız belki olabilir.

12. Parlayan

Parlayan Guest

sorun acil değilki :S

Sayfayı Paylaş