Karadeniz Pet

Acil Yardım arkadaşlar

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
5.5 aylık konuşan bir Kuşumuz var Çiko adında onun yanına 1.5 aylık dişi koysam dişi kuşu alıştırır mı bize? Denemiş görmüş veya bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Benimde öyle eğittim kuşum var eğer kuşlar ayrı kafeste kalıcaksa olabilir ama zamanla birbirlerine baglanabilirler yani sizi unutabilirler riskli

Benimde öyle eğittim kuşum var eğer kuşlar ayrı kafeste kalıcaksa olabilir ama zamanla birbirlerine baglanabilirler yani sizi unutabilirler riskli

İki kuşuda aynı odada ayrı kafeslerde mi tutayım. Bunları aynı kafese koysam nolur?

İki kuşuda aynı odada ayrı kafeslerde mi tutayım. Bunları aynı kafese koysam nolur?

aynı kafeste kalan kuşlar genelde insanlardan uzaklaşıyor yani benim tavsiyem ayrı kafeslerde tutun beraber oynamak isterseniz alın ele alışkın olanı omzunuza felan digeride gelip konacaktır size .

tamamen sana baglı ilglenirsen sorun olmaz oda alisir ilk kuşun kadar olmasada ele falan gelir ilgilenmezsen birbirlerine baglanir seni unutur eskiye göre pek yüz vermez sana erkek .) adamlar 30 kuşu egitiyo yan yana yapmadiklari numara yok kuslarin tamamen ilgi alaka yani..

aynı kafeste kalan kuşlar genelde insanlardan uzaklaşıyor yani benim tavsiyem ayrı kafeslerde tutun beraber oynamak isterseniz alın ele alışkın olanı omzunuza felan digeride gelip konacaktır size .

Olmadı dediğiniz gibi yapim. Şu an ayrı odalarda dişiyi eğitmeye çalışıyorum fakat odalar içiçe olduğu için nafile sesleri gidiyor birbirine ötüşünce birde dediğiniz yöntemi denicem umarım faydasını görürüm teşekkür ederim

Valla sesi duydukça sese odaklanıyolar.benimki yan dairedeki kuşun bile sesine cevap veriyo

tamamen sana baglı ilglenirsen sorun olmaz oda alisir ilk kuşun kadar olmasada ele falan gelir ilgilenmezsen birbirlerine baglanir seni unutur eskiye göre pek yüz vermez sana erkek .) adamlar 30 kuşu egitiyo yan yana yapmadiklari numara yok kuslarin tamamen ilgi alaka yani..

Sanırım çok çokk fazla haklısın.Ama benim korkum erkek kuşun dişiye uyması

O doganin Kanunu uyacak mecbur .)

Valla sesi duydukça sese odaklanıyolar.benimki yan dairedeki kuşun bile sesine cevap veriyo

Hiç sorma ya kapıları kapatıyorm gene aynı sesi duymaları yetiyor karşılıklı ötüşüyorlar birbirini çağırıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:27 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

O doganin Kanunu uyacak mecbur .)

Hahah :)) imkansızı kovalıyorum desene o zaman

kasım ayında erkek kuşumu almıştım. yanına dişiyi şubat ayında aldım. erkek elime alşıktı. artık onla ilgilenir diye ben ilgilenmedim ikisiylede. yaklaşık 2 haftadır kafese parmağımı soktuğumda dişide kemirmeye geliyor birlikte kemiriyorlar, ama hala ürkek ilgili olursanız belki olabilir.

Geri