Karadeniz Pet

Acil yardim beyler gec kalmak istemiyorum

Kubilay karaoglu

Yeni Üye
dun bir kus aldim kizgin bir disi.. satan kisi albino dedi sadece beyaz gozleri siyah ama kirmizi degil.. ve eve getirdim kartonunda sapkamin icinde usumesin diye yaklasik 2saat surdu yol.. ve eve geldigimde kusun ishal oldugundan suphe ettim ve kusun poposunda pislik birikmis az onu temizledim.. ve fark ettigim sey poposu şiş sanki ve diskisi beyaz sanirim yumurtasi var ve sindiriyor.. ben normalde disi bir kusun poposu nasil bilmiyorum ondan kizginlik yumurtasi mi tikandi acaba fotograflarini cektim

Not: ve kusum cok hareketli hic tunekde durup tuylerini kabartmiyor ishal suphesi vardi alti pis ve diskisi sivi diye dal dari ve petshopdan aldigim ishal ilacini suyuna kattim adi AViDIARE ORAL COZELTI.. ve kusu kombinin onunden ayirmayip sicak turuyorum patates haslamasi vericem ama yemez cunku kus daha yeni ve genelde hic yediremiyorum iger kuslarimada bu tur seyleri.. ishal ilacim iyimidir vede yumurta tikamasi yada allah korusun tumor gibi seylermi var yardimlarnizi bekliyorum disarda kar var ve gunlerden pazar bide kus bu halde veteriner aramak sakincali geliyor bizim buralar cok esiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:39 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

ve diskisi bu sekilde cokmu evham yapiyorum bilmiyorum

Dışkı da bir sorun yok ama orda ur oluşumu başlıyor gibi ustalar daha iyi cevaplayacaktir Güle güle besleyin

Sağolun bakalim beklemedeyim hocam inşallah harhangi bir skinti cikmaz ur falan arastiriyim biraz bu gidisle bi yavru bile alamiccam 2ciftten
banada ur gibi geldi eğer ursa insanlık namına bakacaksan ayrı ama yavru alıcam falan filan diyorsan fazla yaşamayabilir diye düşünüyorum ben

Veterinere goturdum.. veteriner bisey yok yumurta sıkısmasi yok yumurtasida yok zaten dedi sadece eline aldi kusu ufledi arkasina uzaktan bakti ve yok bisey saglikli kus yem yiyorsa bisey yok dedi anlamadim bendenasil anliyorsa oyle hemen. Bu veteriner sanki kuslardan anlamiyor pek dikkatli detayli baktigini gormedim resimlerede baktrdim neyseki dedigi gibiyse allaha şukur biseyi yok ilac ve bakima devam..

Veterinere goturdum.. veteriner bisey yok yumurta sıkısmasi yok yumurtasida yok zaten dedi sadece eline aldi kusu ufledi arkasina uzaktan bakti ve yok bisey saglikli kus yem yiyorsa bisey yok dedi anlamadim bendenasil anliyorsa oyle hemen. Bu veteriner sanki kuslardan anlamiyor pek dikkatli detayli baktigini gormedim resimlerede baktrdim neyseki dedigi gibiyse allaha şukur biseyi yok ilac ve bakima devam..

böyle durumlarda veterinerler bakıyor mu ? (bakması lazım tabide sadece büyük başlara bakarlar demişti bi arkadaş) geçmiş olsun. bu arada ücret aldı mı ?

böyle durumlarda veterinerler bakıyor mu ? (bakması lazım tabide sadece büyük başlara bakarlar demişti bi arkadaş) geçmiş olsun. bu arada ücret aldı mı ?

Burdaki petshopcular veterinere goturme anlamiyor burdaki veterinerler dedi ama onlarada guvenmiyorum isi ticarete dokmusler as cok tanidim hepsini.. ve nolursa olsun dedim veterinere goturdum.. nornmalde her veteriner kusa bakmaz anlamaz vede ucuz diye onemsemez.. burasi hic bisey yapmadi eline aldi bakti bi biseyi yok dedi 10tl para aldi sadece bakmaya insallah dedigi gibidir eger isin sonunda kusta tumor var ise buyurse o dukkanda onu ben bi muayne ederim parada almam

Geri