Karadeniz Pet

acil yardım cinsiyet sıkıntısı

• Konbuyu başlatan Burak YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
B

Burak YİĞİT

Guest
ÇİFT OLARAK ALDIM BEN KUŞLARI YEŞİLLİ OLAN ERKEK DİĞERİ DİŞİ DEĞİL Mİ
ozlgRm.jpg

Z1RDPG.jpg

gLR515.jpg

sarı dişi yeşil erkek fakat tam kızışmamışlar daha

hocam eminmisin az önce yusuf arkadas 2side erkek dedi. napcagımı sasırdım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

hocam eminmisin az önce yusuf arkadas 2side erkek dedi. napcagımı sasırdım..

sarı olanın burnu penbe renkte degilmi o yüzden erkke siz neye dayanarak dişi dediniz

burnu penbe degilmi benmi yanlış görüyorum dişi yazmışlarda... ama ne yapcan istersen bekle ama bence boşuna beklersin diger arkadaşlarda yorum yapsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

sarı olanın burnu penbe renkte degilmi o yüzden erkke siz neye dayanarak dişi dediniz

pembe fakat açık pembe ve kızşmamış kuşlar kızıştıgı zaman beyazlayacaktır

kuşların ikiside erkek sarı olan küçük kızışmış dişiyle değiştirin derim (ceresi kahverengi tonlarında olmasına dikkat edin)

aga bence erkek 2 side sarı kızışmamaış yeşil kızışmış bir erkeke .... bu akşam yarına kadar yorum yaparlar takip etcem yanlışımmı var diye :)

[MENTION=11267]Gürkan GÜLER[/MENTION] arkadaşın dedgi gibib sarıyı verin kahverengi burnu olan bir şi alın

çift diye kaça aldın kuşları

inşallah yanılıyosundr kardesim yoksa degiştrmek değil ciddi ciddi kavga etcem

Kardeşim al kuşu git yakındaki 2-3 kuşçuya sonra git degiştir yada kavga et ama eger kuşun ceresi flaştan filan açık çıkmadıysa o kuş dişi

pahalı almısın aldın yere götür ver sarıyı kızgın dişşi al

pahalı almısın aldın yere götür ver sarıyı kızgın dişşi al

yavru alınmış kuslar diye kac kere söyledi bende alınmış gbi durmuyor dedim alınmaz olur mu diye neler dedi.. sakin olupda degiştirip gelemem gidersem krds

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

Kardeşim al kuşu git yakındaki 2-3 kuşçuya sonra git degiştir yada kavga et ama eger kuşun ceresi flaştan filan açık çıkmadıysa o kuş dişi

2 limde kaldım kardes

kesinlikle yavru alınmış kuş değiller cinsiyet içinde sen dedigimi yap yakınındaki 2-3 kuşçuya götür göster flaşsızsa yine diyorum o kuş dişi :D

Sarı dişi olabilir çünkü burnu açık bi pembe , erkek kuşların daha çok mavi mor vs. olduğunu duymuştum ama tam emin değilim başka yorumlarda bekleyin isterseniz.

Geri