Karadeniz Pet

acil yardım cinsiyet sıkıntısı

• Konbuyu başlatan Burak YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
Bence o kuş dişi

hocam her iki kişiden biri erkek biri dişi diyor. ne yapcagımı sasırdım götürcem bosuna götürmek istemiyorum. havada cok soguk. napcam bilemedim.

Net olarak erkek ikisi de.
Bazı renk mutasyonlarında erkek kuşların çeresi hep mor kalır mavi olmaz
ama dişilerde sadece yavruyken mor beyaz olur büyüdükçe tamamen beyaz açık mavi tonlarında olur kızışıncada kahverengi olur.

götürüyorum o zaman degiştirmeye 2 aylık zahmet bosa gitti.

kuşun karşısından daha net bir resim atabilir misin. eğer burun kenarında beyazlık yoksa erkektir

yeni resimlere göre erkek

kuşlarınızın ikiside kesin olarak erkek yeşil yetişkin kızışmış, sarı genç erkek kızışmamış

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi kafamı buluyon :) burna baksana dişi dedigin kuşun burnu mas mavi kızışmış bir erkek

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi kafamı buluyon :) burna baksana dişi dedigin kuşun burnu mas mavi kızışmış bir erkek

Yoo yeşilli kuş bana dişi gibi geldi çeresinde beyazlıklar var.
[MENTION=7744]Burak YİĞİT[/MENTION] yeşilli kuşunda birkaç fotoğrafını paylaşır mısın?

acayip bir tartışma olmuş, takip edelim bakalım sonuç ne olacak, hadi hayırlısı...

Yoo yeşilli kuş bana dişi gibi geldi çeresinde beyazlıklar var.
[MENTION=7744]Burak YİĞİT[/MENTION] yeşilli kuşunda birkaç fotoğrafını paylaşır mısın?
VyRPVZ.jpg

en net bu oluyor.

bu arada dayanamadım kusları forumdan [MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION] kardeşime götürdüm 2side erkek.

Geri