Karadeniz Pet

acil yardım edin bana

• Konbuyu başlatan meryem kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

meryem kılıç

Guest
hayırlı geceler canım çok sıkılıyo uyuyamadım muhabbet kuşum iyi deği dün akşam bişeyi yoktu uçtu konuştu bu akşam sol kanadı havada duruyo kabarmış vaziyette titriyodu korktuk elimize aldık kanadını kaldırdık oyulnuş kanlıydı nasıl böle oldu bir gecede anlamadım tremisin kıram sürdük yemimi yiyo suyunu içiyo ama arada bir kanadının altını tüyleri kopartıyo kanatıyo sabah veterinere götürücem neden böle yapıyo bilgisi olan varsa nolur yazsın tşkler

hayırlı geceler canım çok sıkılıyo uyuyamadım muhabbet kuşum iyi deği dün akşam bişeyi yoktu uçtu konuştu bu akşam sol kanadı havada duruyo kabarmış vaziyette titriyodu korktuk elimize aldık kanadını kaldırdık oyulnuş kanlıydı nasıl böle oldu bir gecede anlamadım tremisin kıram sürdük yemimi yiyo suyunu içiyo ama arada bir kanadının altını tüyleri kopartıyo kanatıyo sabah veterinere götürücem neden böle yapıyo bilgisi olan varsa nolur yazsın tşkler

bir yere çarpmış olabilirimi?

anlattığınız olay bi kuş eve ilk geldiğinde olur bişe yemez içmez bırakırsınız sağa sola çarpar kuşunda üstüne aşırı gittiyseniz bide kuş agresif ise bunları yapar lakin kanadının altında yara oluşmuş oda kaşıntı yapdıgı için çırpınıyorda olabilir veterinere götürmenizde fayda var...

kuşu aldığınızda 1 hafta falan kafesten çıkarmadan ilgilenseydiniz yaralamzdı heralde kendini

Geri