petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardim edin ne yapicagimi bilmiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve musti08 tarafından 2 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. musti08

musti08 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar
    Bu forumdan tavsiye almistim muhabbet bakimi hakkinda yem falan almistim kafesi kusla birliktie alicaktim abime demistim abimde gitmis bana demeden cennet papağani almis 30 30 20 lik kafeste hayvan suan hareketsiz korkuyor yaklasinca seslenince sabit tubekte duruyor.

Akilli yemlige vitakraft muhanbet yemi koydum elimde bu vardu
    Sulugunu doldurdum icine avisol vitamin damlattim
    normal yemligide kuş kumu koydum

Simdi ben ne yapiyim hayvani rahatsiz etmiyorum biraktim kendi haline ortama alissin korkusu geçsin diye.

elimdeki yemi yermi muhabbet yemi kafesi yeterlimi hayvana nasil davranmaliyim yardim edin

2. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    O kafeste hayvan olur

3. musti08

musti08 New Member

Beğenileri:
    0
    en kisa zamanda degisicem kafesi olculeri nasil olmali

4. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    cennet papaganları ufak görünselerde geniş alanları severler oyun vb gibi bu yüzden kafesi büyük olmalıdır. 60x50x40 en azından böyle ola bilir aslında bu bile ufak ama en azından 1 tane icin idare eder.

Sayfayı Paylaş