Karadeniz Pet

acil yardım edin

• Konbuyu başlatan songül tu
  • Başlangıç tarihi
S

songül tu

Guest
KuŞu mu dün aldım yem kırmaya yeni başladı dedi satici kuş üretimi yapan bi dükkandan aldım sorun kuş hep uyuyor su içmiyor ben içiriyorum yemi kafesin tabanına döktüm su içirmek istediğimde gözünu acıyor o zaman yem yiyor bu arada aldığımdan beri ishal satıcı beyaz bi toz verdi bunu buğday tanesi kadar suyuna at dedi yardimci olun hasta mi kuş

Beyaz tozun adı ne? İshal olduğuna emin misniz? Bi dışkı fotosu koyun isterseniz. İshalse eğer pirin unu verin. Ya suyuna katın pirinç tanelerini yada da lapa yapıp yedirin. Haşlanmış patates verin

Beyaz toz suya koyunca sarı bir renk alıyor ismini bilmiyorum tozun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

Diskisi sari ile açık kahve arası sıvı birsey

O zaman ishaldir. Uzun zamandır ishalse avidiare kullanın

[MENTION=12246]songül tu[/MENTION] Yeni aldıysanız kuşu yeni ortamın sitresinden kaynaklanıyodur. Aldığınız kişiye bi gösterin olmadı 1 hafta falan bakımını o kişi yapsın tanıdığınız biriyse.

Siyah beyaz çıktı diskisi hafift sivi var su ise yaradı sanırım hareketlenme de başladı elimden yem yedi parmağan geldi bunlar iyiye isaret mi yani bana alışiyor mu

yenı yeme düşöüş bir yavru su içmez siz bıraknın o kendıso zamanı gelınce içeçekdir zaten
eger gercekden yenı yeme düşmüş bir yavru ise

Arkadaslar dün akşam kuşum Elimde can verdi.çok üzüldüm.aldigim yere söyledim ve bana bir kuş daha ayarladilar bugün gidip yeni kusumu aldim maşallah çok tatlı ve sağlıklı görünüyor yardım ettiğiniz için tskler

gLrD9L.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

Işte benim paşam bu :)

Sizce erkek mi bana 2 gündür yem yiyor dediler ingiliz mis cinside

Geri